Dr. Max Energy Sticks

1×30 ks

Značka: DR. MAX
4.9

Prípravok vo forme sypkej zmesi balenej v jednorazových vreckách s príchuťou lesného ovocia obsahuje špeciálne navrhnutú zmes pre povzbudenie organizmu. Je určený na priame použitie bez nutnosti zapíjania.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

5,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr. Max Energy Sticks 1×30 ks

X65969 ADC

Prípravok vo forme sypkej zmesi balenej v jednorazových vreckách s príchuťou lesného ovocia obsahuje špeciálne navrhnutú zmes pre povzbudenie organizmu. Je určený na priame použitie bez nutnosti zapíjania.

  • Vitamín C, horčík a vitamíny B (B6, B12, niacín, kys. pantoténová, kys. listová) prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.
  • Vitamín C, horčík a vitamíny B (B1, B6, B12, niacín, kys. pantoténová, kys. listová) prispievajú k správnej funkcii psychiky.
  • Vitamín C, horčík a vitamíny B (B1, B2, B6, B12, biotín, niacín)  prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu nervového systému.
  • Vitamín C a vitamín E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Obsah vrecka sa jednoducho vsype do úst a prehltne. Bez nutnosti zapíjania.
Odporúčané dávkovanie: 1-2 vrecká denne.

Upozornenie:  Obsahuje kofeín. Nevhorné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.