BEBELO MILK 1

1× 600 g (2 vrecká 300 g), dojčenské mlieko

Značka: BEBELO
Produktový rad: mliečna výživa

Počiatočná mliečna výživa v prášku určená pre dojčatá od 0 do 6 mesiacov.

8,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: BEBELO MILK 1 1× 600 g (2 vrecká 300 g), dojčenské mlieko

X46559 ADC

Benefity: komplexné a vyvážené zloženie, maximálne podobné materskému mlieku.*

Určené pre: deti vo veku 0-6 mesiacov.

Typ produktu: počiatočná dojčenská mliečna výživa.

 

  • V súlade s legislatívnymi požiadavkami na zloženie počiatočnej dojčenskej výživy.


Základom mliečnej výživy BEBELO® je vysoko-kvalitné mlieko z Francúzska. Pochádza výlučne z fariem, ktoré spĺňajú kritériá takzvanej "zelenej karty" (Charte des Bonnes Pratiques d'Ělevage). To znamená, že proces výroby mlieka je dôkladne kontrolovaný, pasúce sa zvieratá majú zabezpečené optimálne životné podmienky a ochrane životného prostredia a úsporám energie sa venuje prísna pozornosť.


Vyrábame bez palmového oleja

 

Milujeme zvieratá a prírodu a v žiadnom prípade nepodporujeme odlesňovanie dažďových pralesov, ktoré spôsobuje rozširovanie plantáží palmy olejnej. Veríme, že aj malý prínos od každého z nás môže znamenať veľké veci. Žiadne mlieka BEBELO® neobsahujú palmový olej.

 Zloženie:

Zložky rekonštituovaného produktu: demineralizovaná sušená srvátka (z  mlieka), rastlinné tuky (slnečnicový olej, kokosový olej, repkový olej, sójový olej), odstredené mlieko, maltodextríny, minerály (fosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid sodný, síran horečnatý, hydroxid draselný, chlorid sodný, síran horečnatý, hydroxid draselný, chlorid vápenatý, mikroenkapsulované železo (kukuričný škrob, difosforečnan železitý, slnečnicový  lecitín), síran zinočnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran meďnatý, síran manganičitý, citrát vápenatý), rybí olej (mlieko, sója), olej z Mortierella alpina  (mlieko), emulgátor (sójový lecitín), cholínchlorid, L-fenylalanín, vitamíny (L-askorbát sodný, nikotínamid, DL-alfa-tokoferol, D-pantotenát vápenatý, retinyl palmitát, fytomenadión, thiamin-hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavín, kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín), antioxidanty (askorbol palmitát, tokoferoly) (sója), taurín, nukleotidy (cytidín 5'-monofosforečnan, uridín 5'- monofosforečnan, adenozín 5'- monofosforečnan, inozín 5'- monofosforečnan, guanozín 5'- monofosforečnan), L-tryptrogán, baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium lactis, 10 8 CFU/100 g prášku v čase výroby), inozitol, L-karnitín. Alergény: mlieko, rybí olej, sója. Balené v ochrannej atmosfére.


Ako správne pripraviť mlieko BEBELO®

Sterilizujte všetok použitý riad a  prevarte pitnú detskú vodu. Nechajte ju vychladnúť na približne 40 °C.  Nalejte príslušné množstvo prevarenej vody (pozri tabuľku na obale) do sterilizovanej fľaše.

Pridajte príslušné množstvo prášku do fľaše s vodou (pozri tabuľku na obale). Fľašu uzavrite a dôkladne pretrepte vo vertikálnej aj horizontálnej polohe, aby sa prášok rozpustil. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku.

Pred podávaním skontrolujte teplotu mliečnej zmesi kvapkaním na vnútornú stranu zápästia a ihneď podajte.

Pripravte si stravu bezprostredne pred podávaním. Nepoužitú dávku zlikvidujte.

Varovanie


Dávkovanie

Toto je orientačné odporúčané dávkovanie. Každé dieťa má iné potreby, preto dávkovanie vždy konzultujte s pediatrom. 1 zarovnaná odmerka = 4,5 g prášku.


Dôležité upozornenia:

  • Materské mlieko je svojím zložením a kvalitou najprirodzenejšou výživou dojčiat, preto má prednosť. BEBELO® 1 je počiatočná dojčenská mliečna výživa vhodná na kŕmenie dojčiat od narodenia do 6 mesiacov veku, pokiaľ nie sú dojčené. Pre zdravie detí je dôležité prísne dodržiavať pokyny na prípravu a odporúčania. Prípravok môže byť použitý iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v medicíne, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa.
  • Zastúpením svojich živín a ich kvalitou je materské mlieko najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou pre dojčenskú výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie až do veku 6 mesiacov dieťaťa a ak je to možné, pokračujte v dojčení až do veku dvoch rokov. Prechod na dojčenské mlieko má v porovnaní s dojčením taktiež zvýšené finančné a sociálne dopady. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nezvratné.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.