DELTA COLOSTRUM KIDS Vanilka s rýchlym účinkom

1×125 ml, kolostrum

Vysoko kvalitné nemecké 100%-né kolostrum s vanilkovou príchuťou pre deti získavané výhradne z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Je vhodné najmä pri akútnych stavoch, kde je potrebný okamžitý nástup účinku.

31,79
Doprava zadarmo

O produkte: DELTA COLOSTRUM KIDS Vanilka s rýchlym účinkom 1×125 ml, kolostrum

X019998

Hlavný popis produktu

Vysokokvalitné nemecké 100%-né kolostrum získavané výlučne z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Je vhodné najmä pri akútnych stavoch, kde je potrebný okamžitý nástup účinku. Vyrobené najmodernejšou a maximálne šetrnou technológiou SSM (Studená Sterilná Mikrofiltrácia) bez použitia vysokej teploty so zachovaním najvyššej možnej účinnosti a bioaktivity. DELTA COLOSTRUM® sa svojou kvalitou a bezpečnosťou radí k najvyššie hodnoteným v Európe.

• Nemecká kvalita
• Príjemná vanilková príchuť / tyčinka s príchuťou je súčasťou balenia
• Vyrobené Studenou Sterilnou Mikrofiltráciou
• DELTA COLOSTRUM je zbavené tuku a neobsahuje kazeín
• Bez chemických konzervantov, farbív a bez lepku
• Testované na rezíduá (zvyšky) antibiotík, ťažkých kovov, pesticídov, BSE
• Vhodné od veku 3 rokov

Čo je kolostrum?

Kolostrum je prvá potrava, ktorú mláďatá cicavcov dostávajú po narodení od svojej matky. Je vzácne tým, že sa tvorí iba krátky čas - do 72 hodín po narodení mláďaťa. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré dieťa (mláďa) potrebuje na prežitie v prvých dňoch života, na vybudovanie výkonného imunitného systému. Zabezpečuje prežitie a prispôsobenie mláďaťa v novom prostredí, ochraňuje ho pred chorobami.

Kedy zvoliť tekuté DELTA COLOSTRUM®?

• Ako podpora pri akútnych stavoch (rýchly nástup účinku)
• Najúčinnejšia forma kvôli rýchlej a dobrej vstrebateľnosti
• Vhodné aj na preventívne užívanie

Pôvod kolostra rozhoduje

DELTA COLOSTRUM® pochádza z Nemecka. Z hľadiska účinnosti je pôvod kolostra veľmi dôležitý aspekt, pretože výrobky na báze kolostra, ktoré sú získavané z mimoeurópskych krajín (USA, Kanada, Nový Zéland a iné) nemajú takú vysokú účinnosť na Európanov. Dôvodom je fakt, že zvieratá z týchto krajín sa stretávajú vo svojom prirodzenom prostredí s inými alergénmi a patogénmi, čo sa potom odráža aj v účinnosti samotného kolostra na človeka. Informácie o produkte

Zloženie:
1.Kolostrum: Tekuté kravské kolostrum 100%, odtučnené a zbavené kazeínu. Obsahuje laktózu.
2.Tekutá vanilková príchuť: Prírodná aróma (94,6 %), sladidlo: glykozidy steviolu.

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke: Kravské kolostrum 8 ml.

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 1 polievková lyžica = 8 ml.

Návod na použitie: Po otvorení pridajte obsah tyčinky s príchuťou do fľaše s kolostrom, upevnite vrchnák a dobre pretrepte. Užívajte nalačno, zapite studeným nápojom alebo užite bez zapíjania. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Vanilkovú príchuť neužívajte samostatne, len ako príchuť do kolostra! Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte teplotu skladovania 25 °C. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 14 dní od otvorenia.

Objem: 125 ml

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.