COREGA MAX UPEVNENIE + KOMFORT

1x40g, fixačný krém pre maximálny komfort

Značka: COREGA

Corega Max Komfort fixačný krém bráni prenikaniu jedla pod zubnú náhradu. Silná fixácia po dobu 12 hodín. Pre ľahšie žuvanie. Maximálny komfort.

7,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: COREGA MAX UPEVNENIE + KOMFORT 1x40g, fixačný krém pre maximálny komfort

X68455 ADC

Fixačný krém pre pevné uchytenie čiastočnej aj celkovej zubnej náhrady po celý deň. Fixácia až 12 hodín.
Krém pomáha vytvárať tlmiacu vrstvu medzi ďasnom a zubnou náhradou pre pohodlie ďasien a zmiernenie tlaku, ktorý môže zubná náhrada spôsobiť. Presná tryska umožňuje aplikáciu fixačného krému okolo okraja zubnej náhrady a pomáha tak zaistiť dokonalejšie utesnenie. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Pre bezpečné upevnenie náhrady a zabránenie prenikaniu jedla pod náhradu sa krém nanáša 1x denne. Ak je nutné aplikovať krém viackrát denne, je potrebné sa poradiť so zubným lekárom.
Pri 1. aplikácii sa má začať s menším množstvom krému. Pri aplikácii veľkého množstva môže dôjsť k jeho vytlačeniu po stranách zubnej náhrady. Ak k tomu dôjde, použije sa nabudúce menšie množstvo prípravku. Možno bude potrebné viac pokusov pre zistenie, aké množstvo krému je vhodné.

Upozornenie: Najprv si prečítajte pokyny na použitie v letáku. V prípade alergickej reakcie prestaňte prípravok používať. Konce krabičky sú zalepené. Nepoužívajte, ak sú konce rozlepené. Uchovávajte mimo dohľad a dosah detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.