Cobeco Afrodiziakálne tablety Libido

1×60 tbl, výživový doplnok

Značka: COBECO
Cobeco Libido podporuje sexuálnu aktivitu a prirodzene prispieva k fyzickému zdraviu človeka. Tento vyvážený doplnok stravy pre ženy a mužov založený na vysoko kvalitných rastlinných zložkách vrátane Kotvičníka a Ginkgo Biloby, ktoré podporujú prekrvenie a môžu tak mať pozitívny vplyv na krvný obeh genitálií.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

24,79
Doprava zadarmo

O produkte

X46254

Cobeco Libido podporuje sexuálnu aktivitu a prirodzene prispieva k fyzickému zdraviu človeka. Tento vyvážený doplnok stravy pre ženy a mužov založený na vysoko kvalitných rastlinných zložkách vrátane Kotvičníka a Ginkgo Biloby, ktoré podporujú prekrvenie a môžu tak mať pozitívny vplyv na krvný obeh genitálií. Výsledkom je zvýšený potenciál pre zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Odporúčané dávkovanie: Užite 2 tablety s dostatočným množstvom vody. Neužívajte viac ako 2 tablety počas 24 hodín. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Počet tabliet v balení: 60 kusov.

Zloženie: 520 mg L-Arginín, Bulkink Agent: E460, 200 mg Catuaba Bark Extract 2: 1 (Trichilla Catigua), 150 mg Calcium (Calcium Carbonate) (19% DDD *). Anticaking Agents: E551, E470b, Emulsifler: E464, Humectant: E1518, Colour: E171, Colour: E133. DDD * odporúčaná denná dávka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.