Čistiaca kefa na tvár Adler AD 2178

Značka: ADLER

Čistiaca kefa na tvár Adler AD2178 slúži na jemnú starostlivosť o pokožku tváre

16,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Čistiaca kefa na tvár Adler AD 2178

8c4674c0-5e0a-4030-a97f-f5735b64f4e0

Hlavný popis produktu

Čistiaca kefa na tvár Adler AD2178 slúži na jemnú starostlivosť o pokožku tváre. Zariadenie je vybavené 3 vymeniteľnými nástavcami: na peeling, na odličovanie a na nanášanie regeneračných krémov. Kefka pomáha čistiť pokožku a stimulovať krvný obeh. Kefka je vodeodolná a spĺňa štandard IPX7 - môžete ju použiť ihneď po kúpaní. Kefka poskytuje množstvo výhod, ktoré vám umožnia vychutnať si krásnu, dobre upravenú pokožku. Vďaka nej získate:
- hlboko vyčistenú pokožku tváre,
- zníženú viditeľnosť pórov,
- prinavrátite pokožke pružnosť a vitalitu,
- efektívne odstránite make-up,
- masáž stimuluje krvný obeh a znižuje efekt únavy pokožky.

Kefka na tvár Adler je multifunkčné zariadenie, ktoré vám jednak efektívne odstráni make-up, vyčistí pleť, pomôže s odličovaním, ale bude aj v dosahu bežného spotrebiteľa. Je ideálnym produktom pre ľudí, ktorí sa chcú starať o svoju pleť a nechcú strácať čas dlhodobými a drahými starostlivosťami o pleť. Vďaka čistiacej kefke na tvár Adler 2178 dokážete udržiavať pleť v optimálnom stave.

Charakteristika a technické údaje:
3 vymeniteľné nástavce:
- kefka - na peeling
- hubka - na odstránenie make-upu
- masážny nástavec - na aplikáciu regeneračných krémov
Vodotesnosť: IPX 7
Háčik na zavesenie
Príslušenstvo: ochranný kryt
Napájanie: 2x 1,5V (AAA)

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.