Brit Kapsička Care Cat Sterilized Fillets In Gravy Rabbit 85g

1×85 g

Značka: BRIT
Kompletné superprémiové bezobilné krmivo pre dospelé kastrované mačky.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

0,85
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X84173

Kompletné superprémiové bezobilné krmivo pre dospelé kastrované mačky. Mačací jedálniček by mal byť pestrý, chutný a zdraviu prospešný.

Lahodná Brit Care kapsička poslúži ako kompletné krmivo alebo ako doplnok k suchému krmivu pre zvýšenie rozmanitosti a chuti. Je vhodná najmä pre veľmi vyberavé mačky, alebo mačky s problematickým príjmom krmiva. Vďaka pridanému rakytníku a kapucínke pomáha pri prevencii chorôb močových ciest. Kapucínka je prírodné antibiotikum.

U kastrovaných a staršiech mačiek pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Má silné antibakteriálne a antiseptické účinky a preto má pozitívny vplyv na zdravie tráviaceho traktu, čím podporuje imunitu. Rakytník je výnimočná rastlina so širokou škálou pozitívnych účinkov na zdravie tela, hlavne na imunitný a tráviaci systém.

Okrem toho pomáha udržiavať zdravú pokožku a má priaznivý vplyv na funkcie srdca, sliznicu očí a úst a na lesk srsťi. ? Bezobilná receptúra ? 85% mäsa vo filetách ? Vysoká chutnosť ?

Obsahuje prírodné antioxidanty: výťažok z rozmarínu ? Bez pridaného cukru – Bez sóje – Bez GMO/Zloženie: 85% mäsa vo filetách (62 % Kurača, 15% pečeň, 8 % králik), vývar, 1 % rakytník, 0,5 % kapucínka, minerály, hrachový škrob.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.