Brit Kapsička Care Cat Kitten Fillets In Gravy Turkey 85g

1×85 g

Značka: BRIT
Ak je vaše mačiatko vyberavé, vyberte Brit Care Cat Kitten Fillets in Gravy Turkey a budete mať po probléme. Filety jemného morčacieho mäsa zaliate chutnou šťavou vaše mačiatko určite presvedčí.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

0,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X84171

Kompletné superprémiové bezobilné krmivo pre mačiatka.

Kapsičku im ľahko naservírujete a navyše touto stravou mačiatku zaistíte všetky dôležité zložky pre zdravý rast a vývoj. Morčacie mäso je skvelé pre svoj nízky obsah tuku a ľahkú stráviteľnosť. Mimo vitamíny a minerálne látky sú kapsičky obohatené ešte o rakytník, pre podporu pohody v bruchu a reguláciu krvného obehu, a kapucínku, ktorá zaisťuje zdravý chod močového ústrojenstva a predchádza zápalom. Poslúži ako kompletné krmivo alebo ako doplnok k suchému krmivu pre zvýšenie rozmanitosti a chuti. Brit Care Cat Kitten Fillets in Gravy Turkey samozrejme neobsahuje žiadne obilniny a pridané cukry.

Mačací jedálniček by mal byť pestrý, chutný a zdraviu prospešný. Lahodná Brit Care kapsička poslúži ako kompletné krmivo alebo ako doplnok k suchému krmivu pre zvýšenie rozmanitosti a chuti. Je vhodná najmä pre veľmi vyberavé mačky, alebo mačky s problematickým príjmom krmiva. Vďaka pridanému rakytníku a kapucínke pomáha pri prevencii chorôb močových ciest. Kapucínka je prírodné antibiotikum.

U kastrovaných a staršiech mačiek pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Má silné antibakteriálne a antiseptické účinky a preto má pozitívny vplyv na zdravie tráviaceho traktu, čím podporuje imunitu. Rakytník je výnimočná rastlina so širokou škálou pozitívnych účinkov na zdravie tela, hlavne na imunitný a tráviaci systém. Okrem toho pomáha udržiavať zdravú pokožku a má priaznivý vplyv na funkcie srdca, sliznicu očí a úst a na lesk srsti. ?

Bezobilná receptúra? 85% mäsa vo filetách? Vysoká chutnosť?

Obsahuje prírodné antioxidanty: výťažok z rozmarínu ? Bez pridaného cukru – Bez sóje – Bez GMO/Zloženie: 85% mäsa vo filetách (62 % Kurača, 15% pečeň, 8 % morka), vývar, 1 % rakytník, 0,5 % kapucínka, minerály, hrachový škrob.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.