BREVIS bifi kapsuly

1×10 cps, výživový doplnok

Značka: BREVIS

Výživový doplnok obsahujúci komplex 9 kmeňov aktívnych črevných baktérií a fruktooligosacharidov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

5,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BREVIS bifi kapsuly 1×10 cps, výživový doplnok

X70213 ADC

Výživový doplnok obsahujúci komplex 9 kmeňov aktívnych črevných baktérií a fruktooligosacharidov.

1 kapsula obsahuje: zmes 9 bakteriálnych kmeňov - 50mg ( Lactobacillus acidophilus, Lactococcus paracasei, Bifidobacterium longum , Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum) 5 mld CFU a 30 mg fruktooligosacharidov.

Neobsahuje sacharózu, glutén, laktózu, mliečne bielkoviny, konzervačné látky, farbivá.

Spôsob použitia

Odporúčaná denná dávka 1 - 2 kapsuly. Kapsuly je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. V prípade potreby kapsulu otvorte a prášok vysypte do akéhokoľvek vhodného nápoja alebo jedla. Nápoj alebo jedlo nesmú byť horúce, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu živých bakteriálnych kultúr.

Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov. Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultujte s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte pri teplote 15-25°C na suchom mieste a tmavom mieste. Nevystavujte vysokým teplotám alebo priamemu slnku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.