Braun Thermoscan 7 Irt6520 Ušný Teplomer "Age Precision" S Hračkou Irt6520noeegp1, Biely

1×1 ks, ušný teplomer s hračkou v balení

Značka: BRAUN

Ušný teplomer BRAUN IRT6520 Thermoscan ® 7 je dodávaný s hračkárskym teplomerom. ThermoScan 7® je najpokročilejší ušný teplomer značky Braun. Používa patentovanú technológiu Age Precision®, ktorá sa zhoduje s výsledkami merania s vekom dieťaťa a umožňuje ich správnu interpretáciu.

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

64,99
Doprava zadarmo

O produkte: Braun Thermoscan 7 Irt6520 Ušný Teplomer "Age Precision" S Hračkou Irt6520noeegp1, Biely 1×1 ks, ušný teplomer s hračkou v balení

X65342

Hlavný popis produktu

Najpresnejší telomer s patentovanou technológiou. ThermoScan 7® je najpokročilejší ušný teplomer značky Braun. Používa patentovanú technológiu Age Precision®, ktorá sa zhoduje s výsledkami merania s vekom dieťaťa a umožňuje ich správnu interpretáciu. Už žiadne hádanie. Výskum ukazuje, že definícia horúčky sa mení s vekom kĺbov.

Ak vezmeme do úvahy túto skutočnosť, teplota považovaná za bežnú pre 4-ročné dieťa môže byť pre novorodenca horečnatým stavom. Aby sa zabránilo zlým výsledkom a zlej interpretácii teploty, Braun vyvinul jedinečnú technológiu Age Precision®. Stručne povedané, Age Precision® pomáha správne interpretovať výsledok merania teploty dieťaťa s prihliadnutím na jeho vek. Ucho je skvelým miestom pre meranie telesnej teploty, pretože rovnaká krv prúdi do bubienku, ako tá, ktorá preteká cez centrum kontroly tela v mozgu. Systém merania.

Teplomer Braun Thermoscan meria infračervené žiarenie emitované ušným bubienkom ucha a okolitého tkaniva. Je ideálny na meranie teploty (doma) aj u dojčiat vďaka malej a jemnej sonde. Používa sa v ordináciách lekárov a tiež v nemocniciach. Presnosť merania, ktorá je až dve desatiny stupňa, z neho robí najlepšiu voľbu pre profesionálov, ale aj pre každú rodinu. Interpretácia výsledku merania podľa veku. Vďaka technológii AgePrecision vám prístroj umožňuje interpretovať výsledok podľa veku dieťaťa alebo člena rodiny.

Po meraní teploty ušný teplomer Thermoscan Braun 7 IRT 6520 zobrazuje zodpovedajúcu farbu:

zelená - normálna teplota žltá - zvýšená teplota červená - horúčka.

Vyhrievaná koncovka. Na rozdiel od iných ušných teplomerov, BRAUN ThermoScan 7 má vyhrievanú koncovku, ktorú zahreje merané mieto v uchu ak je chladné a umožňuje tak presné čítanie teploty a menšie nepríjemnosti pre dieťa. Počas merania teploty sa mäkká, jemná špička ohrieva až do 34 ° C bez toho, aby spôsobovala stres. Ochranné kryty. Praktické sú tiež certifikované jednorazové ochranné kryty (21 kusov), ktoré zabraňujú prenosu mikroorganizmov medzi meraniami.

Obsah balenia:

-teplomer -ochranný kryt

- 21 vymeniteľných nástavcov

- 2 x 1,5V AA batérie

- návod na obsluhu

-hračkársky teplomer

Technické údaje

Rozmery: 14,5 cm x 5,4 cm x 3,4 cm

Automatické vypnutie: Áno

Presnosť merania: ± 0,2 °C

Rozsah merania: 34 °C - 42,2 °C

Čas merania: 2 s

Pamäť zariadenia: posledných 9 meraní


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.