BRAUN Silk-expert PRO PL5054 IPL

1×1 ks, Epilátor

Značka: BRAUN

Silk Expert Pro 5 je najlepšia IPL značky Braun. Tento prístroj neodstraňuje chĺpky laserom, ale namiesto toho používa pokročilú technológiu IPL, ktorá zaisťuje aj pri domácom použití hladkú pokožku až na 6 mesiacov, s viditeľným obmedzením rastu chĺpkov iba za 4 týždne

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

592,99
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN Silk-expert PRO PL5054 IPL 1×1 ks, Epilátor

X63764

Hlavný popis produktu

Skin Pro 2.0² (SensoAdapt™)

Odtiene pokožky sa líšia, preto senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™, s UV filtrom) nepretržite sníma vašu pokožku a automaticky prispôsobuje intenzitu každého záblesku na rôznych častiach tela.

² Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden.


Svetovo vedúca značka na trhu s elektrickými prístrojmi na odstraňovanie chĺpkov pre ženy.


Viditeľné výsledky až do 6 mesiacov¹

Najlepší výkon vo svojej triede na viditeľnú redukciu chĺpkov už za 4 týždne, ktorá pretrváva až 6 mesiacov¹. Na sledovanie prvých výsledkov a dosiahnutie dlhodobo hladkej pokožky používajte prístroj raz za týždeň počas 1 mesiaca.


Účinný a jemný


Senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™) nepretržite sníma odtieň vašej pokožky 80-krát za sekundu a automaticky upraví úroveň intenzity na zabezpečenie dokonalej rovnováhy medzi rýchlymi výsledkami a jemnosťou pokožky.


Presný a dôkladný od hlavy
po päty

Tento IPL je vybavený širokým nástavcom na väčšie oblasti tela, ako je hrudník, nohy atď. Použitie je veľmi rýchle a ľahké.


Hladká pokožka aj na citlivých miestach

Dva režimy citlivosti dotykom tlačidla prispôsobia intenzitu svetla na dlhodobo hladkú pokožku aj na citlivých miestach. Ideálne aj pre neskúsených používateľov.


Menej vynechaných miest

Silk-expert Pro 5 je najrýchlejší IPL epilátor na trhu³ – bliká každú 0,5 sekundu. Nepretržité, vysokorýchlostné záblesky umožňujú jednoduché kĺzanie po pokožke a menej vynechaných miest.

³ Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden.


10 úrovní intenzity

Silk-expert Pro 5 presne rozpozná aj tie najmenšie odchýlky v odtieni pokožky na rôznych častiach tela vďaka 10 úrovniam intenzity. Tým zabezpečí dokonalú rovnováhu výkonu na dlhotrvajúce výsledky v pohodlí domova.


Skonštruovaný na dlhú
životnosť

Silk-expert Pro 5 je navrhnutý na 400 000 zábleskov, ktoré sa rovnajú 22 rokom ošetrovania celého tela4. Má výkon až 6 J/cm² – to je najrýchlejší spôsob, ako dosiahnúť dlhodobo hladkú pokožku

4Nejedná sa o záruku na životnosť prístroja


Zistite, či je IPL epilátor pre vás vhodný

IPL epilátor Braun je vhodný na rôzne odtiene pokožky od svetlých až po stredne tmavé, s chĺpkami od prirodzenej blond po tmavohnedú alebo čiernu. Technológia IPL je najmenej vhodná na veľmi blond, červené, šedivé alebo biele chĺpky, kde je menej melanínu na zachytenie svetla.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.