BRAUN EXACTFIT 1 BUA 5000 ramenný tlakomer

1×1 ks, tlakomer

Značka: BRAUN

Nový tlakomer Braun je digitálne zariadenie na meranie krvného tlaku a pulzu. Braun ExactFit 1 je moderné zariadenie s pokročilou technológiou. Tlakomer sa vyznačuje vysokou presnosťou merania - čo sa rovná presnosti meraní vykonávaných metódou auskultácie pomocou mechanických sfygmomanometrov kvalifikovaným zdravotníckym personálom.

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
45,79
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN EXACTFIT 1 BUA 5000 ramenný tlakomer 1×1 ks, tlakomer

X42921

Hlavný popis produktu

Presnosť potvrdená klinickými testami.

Presné meranie krvného tlaku je veľmi jednoduché - vyžaduje iba jedno stlačenie tlačidla.

Ergonomický LCD displej zaisťuje ľahké odčítanie výsledku merania. Profesionálna presnosť prístroja, klinicky potvrdená a schválená ESH (European Society of Hypertension).

Aplikácia Braun Healthy Heart vám umožní kontrolovať výsledky krvného tlaku v priebehu času (ručne zadávané). Intuitívne ovládanie. Jednoduché a intuitívne ovládanie jedným tlačidlom. Tlačidlo slúži na zapnutie, vypnutie a spustenie merania.

Tlakomer je dodávaný s univerzálnou manžetou od 22 do 42 cm. Hodí sa pre väčšinu pacientov. Pamäť posledného merania. Pamäťová funkcia posledného výsledku merania tlaku uľahčuje denné sledovanie zmien. Veľký, čitateľný LCD displej aj pre zrakovo postihnutých, keďže výsledok merania je viditeľný aj z diaľky.

Presné meranie pomocou Braun ExactFit 1. Ramenný tlakomer Braun ExactFit 1 poskytuje pohodlné a presné vlastné monitorovanie krvného tlaku. Tlakomery Braun, schválené Európskou spoločnosťou pre hypertenziu, ponúkajú klinicky overenú presnosť, ako sa preukázalo v mnohých štúdiách.

Technické špecifikácie:

- presnosť: +/- 3 mmHg

- štandardná manžeta na ruku od obvodu 22 cm do 42 cm

- rozsah merania tlaku: 0 - 299 mmHg

- rozsah merania pulzu: 40

- 199 úderov za minútu

- pamäť: 1 posledný výsledok

- napájanie: 4 "AA" batérie 

 

Balenie obsahuje:

- tlakomer

- manžetu 22 - 42 cm

- 4 batérie typu AA

- používateľskú príručku


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.