Bluetooth rádio Adler AD 1185

Značka: ADLER

Bluetooth rádio Adler AD1185 sa odlišuje predovšetkým jeho funkčnosťou

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Bluetooth rádio Adler AD 1185

87de0934-cc4b-4f86-85e9-45eb6aef92c7

Hlavný popis produktu

Bluetooth rádio Adler AD1185 sa odlišuje predovšetkým jeho funkčnosťou. Okrem FM rádia, kde môžete uložiť až 50 staníc, môžete prehrávať hudbu aj z externých zdrojov, ako je počítač, smartphone alebo tablet. Prehrávanie SD karty, USB a MP3 vám umožní pohodlne počúvať skladby vašich obľúbených interpretov, skupín, ako aj podcasty a nahrávky takmer za akýchkoľvek podmienok. Je to veľká výhoda najmä pre ľudí, ktorí zbierajú nahrávky na rôznych médiách. Batéria s kapacitou 1800 mAh vám umožní počúvať AD1185 niekoľko hodín.

Charakteristika a technické údaje:
FM rádio
Bluetooth 4.0
AUX
Prehrávanie z SD karty
Prehrávanie z USB
Mp3 prehrávač
1 800 mAh batéria
Micro USB nabíjanie
Biely LCD displej
Pamäť 50 staníc

Populárne príslovie hovorí, že hudba upokojuje mravy. Určite každý z nás má svoj obľúbený typ hudby, ktorý najviac počúva. Obľúbený interpret nás môže rozveseliť a pomôcť nám odbúrať stres po ťažkostiach každodenného života. Preto stojí za to mať doma štýlové a elegantné rádio, napríklad Bluetooth rádio ADLER AD 1185, ktoré vám to uľahčí. Moderný dizajn a funkčnosť z neho robí perfektný tip na darček pre každého milovníka hudby.
To, čo na prvom mieste zaujme, je originálny dizajn rádia. Biely povrch v kombinácii s čiernym telom vytvárajú štýlové rádio, ktoré si nájde svoje miesto ako v kancelárii, tak v spálni, kuchyni alebo obývacej izbe. Je dokonalým doplnkom moderného štýlu a elegantného dizajnu interiéru. Gombíky umiestnené na prednej strane prístroja vám umožňujú za pár okamihov zvoliť obľúbenú stanicu, nastaviť najuspokojivejšiu úroveň hlasitosti a prepínať medzi preferovanými skladbami. Biely LCD displej umožňuje rýchle odčítanie času.
Toto malé zariadenie v sebe skrýva veľa prekvapení a v kombinácii so zaujímavým vzhľadom je dokonalým doplnkom našich apartmánov a domov.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.