BLENDEA GOTU KOLA 90CPS

1×90 cps

Značka: BLENDEA

Pupočník ázijský alebo Gotu kola sa používa už tisíce rokov nielen v ajurvéde, ale aj v čínskej a dokonca aj v africkej medicíne. Gotu kola prospieva kardiovaskulárnemu systému, uvoľňuje ťažké nohy, udržiava normálne trávenie a prispieva k stabilnému duševnému zdraviu. Ak vás trápia ťažké nohy alebo kŕčové žily, táto bylina bude pre vás tým najlepším pomocníkom.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

21,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BLENDEA GOTU KOLA 90CPS 1×90 cps

X99776

Hlavný popis produktu

Pupočník v Ázii sa nazýva aj "zdrojom života". Gotu kola alebo ázijská pupočníková šnúra sa už tisíce rokov používa v ajurvédskej, čínskej a dokonca aj africkej medicíne. Je to drobná rastlina, ktorá rastie v mokradiach Južnej a Severnej Ameriky a Ázie. Gotu kola prospieva kardiovaskulárnemu systému, zmierňuje pocit ťažkých nôh, udržiava normálne trávenie a prispieva k stabilnému duševnému zdraviu. ň

SKLADOVANIE: Skladujte uzavreté na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla pri teplote 15-25 °C. Nevystavujte ho mrazu a vlhkosti.

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA: Balenie obsahuje 45 dávok.

DÁVKOVANIE: Užívajte 2 kapsule denne. Užívajte 2 kapsuly denne (2 kapsuly denne) s dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento doplnok stravy nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov