Biomie Kids

1×10 ks, probiotiká pre deti

Značka: BIOMIE

Probiotická receptúra pozostávajúca z 9 kmeňov prospešných baktérií pre deti od 6 mesiacov, vo vysokej dennej dávke 5 miliárd KTJ a prírodnej vlákniny inulín. Vo pohodlnej forme prášku vo vrecúšku, bez chuti a zápachu.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Biomie Kids 1×10 ks, probiotiká pre deti

X024296

Hlavný popis produktu

Mnohokmeňová synbiotická receptúra pozostávajúca z 9 kmeňov prospešných živých lyofilizovaných baktérií pre deti od 6 mesiacov, vo vysokej dennej dávke 5 miliárd kolóniu-tvoriacich jednotiek a prírodnej vlákniny inulín.
Vďaka vysokej kvalite použitých surovín, procesov a baliacich metód je obsah živých kultúr chránený pred vlhkosťou, vzduchom a inými vonkajšími faktormi, čím je zabezpečená ich životnosť a aktivácia až v tráviacom trakte na mieste určenia. Receptúra pozostáva z kmeňov baktérií, ktoré sú odolné voči žalúdočným a žlčovým kyselinám, takže sa do hrubého čreva dostanú neporušené. Vrecúško je pohodlný variant, ktorú možno so sebou zbaliť aj do malej tašky a následne len rozmiešať v mlieku, vode, či inom nápoji.
POUŽITIE: Deti od 6 do 24 mesiacov 1 vrecúško denne, od 2 do 12 rokov: 1 vrecúško 2-krát denne, najlepšie počas jedla. Obsah vrecka rozpustite v pohári vody, džúsu alebo mlieka izbovej teploty.
UPOZORNENIA: Tento výživový doplnok nie je liek a nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Pred použitím sa poraďte s detským lekárom.
Obsahuje laktózu a mliečnu bielkovinu.
ZLOŽENIE: Lactobacillus paracasei LLC J31, Lactobacillus paracasei LLC J35, Lactobacillus reuteri LLR-K67, Lactobacillus rhamnosus LLR-L1, Lactobacillus bulgaricus LLB-05, Streptococcus thermophilus LST-229, Bifidobacterium spp. (B. bifidum LBB-02, B. longum LBL-01, B. lactis LBL-03), Inulín; maltodextrín, oxid kremičitý

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.