Baby Nellys
(1337)Zoradiť:
Zobrazujem 24 z 1337 výsledkov
- Baby Nellys - česká značka, 0 - 6 mesiacov, farba: pudrovo ružová
- vel: 60x80cm LUX, 10 ks v balení - 100% BAVLNA
- vel: 60x80cm BASIC, 20 ks v balení - 100% BAVLNA
- vel: 70x80cm BASIC, 20 ks v balení - 100% BAVLNA
- Detské deky Nellys, cca 75x80 cm. farba: béžová, hnědá/macko
- Baby Nellys, vek: cca 0-6m, rozmer: cca 87x52x12cm
- Baby Nellys, 2D vankúšik, perinka
- Baby Nellys. balóniky: 200 ks, farba bazénikov: púdrová
- Obvod: 42-46 cm, veľ. 9-12 mesiacu, Farba: béžová
- Veľkosť čiapočky podľa výrobcu 7 - 8 rokov.
- Veľkosť čiapočky podľa výrobcu 4 - 6 rokov.
- Veľkosť čiapočky podľa výrobcu cca 3-6 mesiacov
- Dvojvrstvová, Obvod: 40-48cm, vel. 6-24 mesiacov, Farba: sivá
- Veľ. 56, Baby Nellys, Farba: sv. modrá, Bavlna
- Veľ. 56, farba: bielo/sivá, zapínanie na chrbátiku
- Veľ. 98, farba: biela/béžový, zapínanie na chrbátiku
- Veľ. 80, Farba: ecru/béžová, Body s golierom
- Veľ. 74, Farba: ecru/béžová, Body s golierom
- rozmer: 140x200/70x80cm, Baby Friends, čierna/zelená
- rozměr: 135x100, 3D, bavlna, Baby Nellys ®rozmer: 120x90, 3D, bavlna, Baby Nellys ®
- rozmer: 140x200/70x80cm, Baby Friends, biela/béžová
- 14D - Be LOVE 135x100cm, vzor: Malina / sivá - malej sovy, nr. 8
- Obvod: 42-48cm, veľ. 6-18 mesiacov, , Farba: červená, bamluľky sivé
- Obvod: 48-52cm, veľ. 2-4 rokov, Farba: biela, bamluľky sivé























