BABÉ DIEŤA Emulzia na mliečne chrasty

1x50 ml, emulzia na mliečné chrasty

Značka: BABÉ

Emulzia s ľahkou, nemastnou textúrou, ktorá odstraňuje šupinky (miečnu chrastu/ seboroickú dermatitídu) z hlavy a tváre detí.

11,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABÉ DIEŤA Emulzia na mliečne chrasty 1x50 ml, emulzia na mliečné chrasty

X020304

Hlavný popis produktu

Emulzia s keratolytickým účinkom, ktorá pomáha jemne a rýchlo odstrániť šupinky z tváre a z pokožky hlavy, zároveň pôsobí preventívne. Efektívna proti mliečnej chraste / seboroickej dermatitíde. Upokojuje a hydratuje pokožku detí. S prebiotikami a rastlinnými olejmi. Ľahká aplikácia. Ideálna doplnková terapia k Babé šampónu na mliečne chrasty. Testované pod pediatrickou a dermatologickou kontrolou.
Účinné látky*: Lactamide Mea 3% · Prebiotický komplex 2% · Panthenol 2% · Nechtík lekársky 1%
*Tento zoznam zložiek môže podliehať regulačným zmenám, preto si pozorne prečítajte zoznam vytlačený na obale produktu, aby ste sa uistili o jeho zložení.

Aplikácia: Naneste emulziu Babé Cradle Cap na pokožku hlavy a iné postihnuté oblasti (tvár, uši) jemnou masážou. Nechajte pôsobiť približne 15 minút a opláchnite umývacím gélom alebo šampónom (podľa oblasti aplikácie). Odporúča sa udržiavacia kúra s 1-2 aplikáciami týždenne. Bezpečnostné opatrenia: Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami opláchnite dostatočným množstvom vody. Pre intenzívnejší účinok vo vlasatej časti hlavy oplachujte emulziu Babé šampónom na mliečne chrasty.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.