Artelac Spray

1×10 ml, očný sprej

Značka: ARTELAC
Na sklade Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
9,59
Doprava zadarmo
9 bodov na vernostnú kartu

O produkte

P2257A ADC

Sterilný očný roztok vo forme spreja, ktorý pôsobí ako očný lubrikant a podporuje všetky tri vrstvy slzného filmu. Poskytuje intenzívne zvlhčenie a dodáva osviežujúci pocit. Je určený na okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu od príznakov suchého oka, ako sú unavené, namáhané oči, pocit cudzieho telesa v oku, pocit pálenia a/alebo nadmerného slzenia. Je vhodný na aplikáciu do otvorených aj zatvorených očí (na viečka).

Spôsob použitia

Roztok sa podľa potreby 1-2x vstrekne na zatvorené viečka/do oka. Pred použitím je potrebné vybrať z očí kontaktné šošovky. Pri prvom použití alebo ak fľaštička nebola používaná dlhšiu dobu je potrebné opakovane stláčať mechanizmus pumpičky.
Dĺžka používania nie je obmedzená.

Upozornenie: Ak sa u vás vyskytnú alergické reakcie, ihneď ukončite používanie prípravku. Pokiaľ zaznamenáte pretrvávajúce ťažkosti alebo podráždenie, prestaňte prípravok používať a poraďte sa so svojím lekárom. Pri použití iného očného prípravku alebo opätovným nasadením kontaktných šošoviek počkajte približne 15 minút. Aby sa predišlo prípadnej kontaminácii roztoku vo fľaške, nedotýkajte sa hrotu fľašky prstami ani inými predmetmi. Osahuje drobné plastové diely, ktoré môžu deti prehltnúť. Nebezpečie udusením. Preto uchovávajte tento prípravok mimo dosahu detí.