Animonda Grancarno Konzerva - Losos+Špenát

1×400 g, psia konzerva

Značka: ANIMONDA

Animonda GranCarno Adult losos + špenát 400g.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
2,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Animonda Grancarno Konzerva - Losos+Špenát 1×400 g, psia konzerva

X82033

Hlavný popis produktu

Kompletné krmivo pre dospelých psov so zdravou Želéninou. konzervaervy GranCarno sú vyrábané výhradne z čerstvého mäsa. konzervaervy obsahujú ANI-Protect prírodné antioxidanty, ktoré chránia imunitný systém a podporujú odolnosť. V krmive GranCarno Adult sú použité výhradne starostlivo vybrané zložky.

Krmivo je vyrobené z čerstvého mäsa, ktoré sú v tomto krmive spracované do chutných kúskov.V krmive Animonda GranCarno Adult je zachovaná prirodzená štruktúra mäsa, ktorú dokazujú jasne rozoznateľné kúsky. Tiež chuť je pravá a nefalšovaná - taká, akú majú psy radi.

Krmivo Animonda GranCarno urobí ten najlepší dojem - predovšetkým na Vášho štvornohého kamaráta. Špeciálna kombinácia rôznych antioxidantov chráni imunitný systém a posilňuje odolnosť organizmu. Krmivo Animonda GranCarno zásadne neobsahuje umelé dochucovadlá, sóju, farbivá a konzervačné látky. GranCarno - to je pochúťka a zároveň zdravé a vyvážené krmivo.

Zloženie:

mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (81% Hovädzie), Rybay a vedľajšie produkty z rýb (15% treska), Želénina (2% špenát), minerálne látky, vitamín D, alfatokoferol.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.