Animonda Carny Konzerva pre mačky Hovädzie+Kura

1×400 g, konzerva pre mačky

Značka: ANIMONDA

Hovädzia, Kuracia a teľacia konzervaerva pre mačky. Obsahuje iba čerstvé a kvalitné suroviny pre lepšiu obranyschopnosť Vašej mačky.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
1,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Animonda Carny Konzerva pre mačky Hovädzie+Kura 1×400 g, konzerva pre mačky

X81992

Hlavný popis produktu

Popis produktu Psy sú veľmi hravé a inteligentné zvieratá. Nasmerujte ich energiu a zvedavosť na niečo pozitívne s agility kruhom Trixie. Táto súprava je určená pokročilejším psíkom, ktorí zvládli prekážky trixie agility, a poskytne hodiny zábavy psom, ktorí sú vo výcviku alebo len radi skáču.

Výška kruhu je plne nastaviteľná a prispôsobí sa všetkým veľkostiam a vyšším úrovniam zručností. Vďaka pohodlným popruhom na suchý zips je nastavenie kruhu hračkou. Pri používaní je plne skladací a skladá sa na plocho na jednoduché uskladnenie v našej nylonovej taške na zips, ktorá je súčasťou balenia.

Keďže je táto súprava vyrobená z tvrdého plastu, je odolná a zároveň dostatočne ľahká, aby ju mohli prenášať aj deti. Priložili sme aj inštruktážnu brožúru s tipmi a trikmi na navrhnutie dokonalého fitnes a tréningového programu. Rýchle a jednoduché zostavenie. Jeden rok.

Rozmery: 26 × 26 × 45 palcov.

Hmotnosť: 1.36kg.

Súprava obsahuje:

- balančný pult

- balančné zariadenie

Každá objednávka obsahuje 1 x Trixie Dog Activity Agility Ring, 115 × 3 cm 65 cm, oranžová/modrá


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.