Alpro Ovsená Alternatíva Smotany na varenie

1×250 ml, ovsená alternatíva smotany

Značka: ALPRO

100% rastlinná alternatíva smotany je univerzálna a dostupná pre každodenné varenie. Alpro ovsená alternatíva smotany na varenie je chutná a ideálna na prípravu všetkých jedál. Vyskúšajte napríklad do polievok, omáčok, cestovinových jedál alebo gratinovaných zemiakov.

2,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Alpro Ovsená Alternatíva Smotany na varenie 1×250 ml, ovsená alternatíva smotany

X66951

Hlavný popis produktu

Výhody Alpro ovsenej alternatívy smotany na varenie:

• Prirodzene bez laktózy

• 100% rastlinná

• Vegetariánska Všetok náš ovos pochádza z Francúzska, Belgicka a Fínska. Alpro ovsené nápoje vyrábame práve v Belgicku.

Milujeme na tom fakt, že tým nie len znižujeme čo najviac uhlíkovú stopu pri preprave, ale taktiež je tam dostatok zrážok, aby si príroda so zavlažovaním úrody poradila sama bez nášho zásahu. A hádaj čo?

To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok. Poznáme budúcnosť a je rastlinná! Spoločnosť Danone je pôvodne španielskou spoločnosťou, ktorá začala vyrábať svoje prvé jogurty už v roku 1919.

V priebehu nasledujúcich rokov sa s podnikom Danone zlúčili aj ďalšie firmy, a preto je dnes spoločnosť považovaná za popredného výrobcu mliečnych a rastlinných výrobkov, sušienok, ale aj minerálnych vôd, detskej a špeciálnej výživy. Medzi značky mliečnych produktov sa zaraďuje Actimel. Activia, Fantasia a Kostíci, mimo toho vyrába aj rastlinné produkty značky Alpro a Provamel.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.