Pharma Activ Aktívne minerály extra AKCIA

1×1 set, 2×300 ml+500 ml, výživový doplnok a kozmetika

Koloidné minerály sú vhodné pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Koloidné striebro je prírodný kozmetický prípravok. 
17,79
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
17 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X38449 ADC

Aktívne minerály extra.
Výživový doplnok, zmes makro a mikročastíc minerálov v tekutej forme. 

Zloženie (v prepočte na dennú dávku – 15ml): Aktívne zložky: Zinok (síran zinočnatý heptahydrát) 4,5mg / 45 % *; Železo (síran železnatý) 4,25mg / 30,32 % *; Meď (síran meďnatý) 0,45 mg / 45 % *; Jód (jodičnan sodný) 78,00µg / 50% *; Selén (Seleničitan sodný pentahydrát) 22,20µg / 40,36% *; Molybden (Molibdenan sodný dihydrát) 19,50µg / 39 % *; Ostatné zložky: voda, CO2.  * NRV – % denný referenčný príjem minerálnych látok

Koloidné striebro.
Kozmetický prípravok, prírodné tonikum, určený na čistenie pleti.

Spôsob použitia

Aktívne minerály extra, výživový doplnok. 

Pred použitím pretrepať. Prípadná usadenina je prirodzená. Dospelí užívajú 5 ml 3x denne. Odmerať podľa priloženej odmerky. Odporúča sa rozriediť v 200 ml vody.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

Koloidné striebro, kozmetika

Aplikuje sa nanesením priamo na pokožku, odporúča sa ráno a večer. Určené tiež k hygiene ústnej dutiny výplachom.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Chrániť pred priamym slnečným žiarením, uchovávať mimo magnetických polí, chrániť pred mrazom.