AIR OPTIX with HydraGlyde for Astigmatism

1×6 ks, kontaktné šošovky

Značka: ALCON

Air Optix for Astigmatism sú torické silikon-hydrogelové kontaktné šošovky určené na denné nosenie s mesačnou výmenou.

Zvoľte parametre

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
Na objednávku do 7 dní
46,59
Doprava zadarmo

O produkte: AIR OPTIX with HydraGlyde for Astigmatism 1×6 ks, kontaktné šošovky

X42508

Hlavný popis produktu

Sú vyrobené z vysoko priepustného materiálu, vďaka ktorému môže cez kontaktnú šošovku prechádzať väčšie množstvo kyslíka pre jasné, biele a zdravé oči. Kontaktné šošovky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism v sebe spájajú dve pokročilé technológie SmartShield a HydraGlyde® Moisture Matrix, ktoré pomáhajú zabezpečiť vynikajúcu ochranu proti usadzovaniu nečistôt a dlhodobejšie zvlhčenie povrchu šošovky.

HydraGlyde® Moisture Matrix je patentovaná technológia, ktorá pomáha zaistiť šošovkám dlhšie zvlhčenie pre pohodlné a príjemné nosenie. Vďaka zvlhčujúcemu komplexu HydraGlyde je voda priťahovaná a zadržiavaná vnútri šošovky, ktorá tak zostáva dostatočne hydratovaná po celý deň pre ešte väčší komfort nosenia.

Ako technológia Smartshield chráni kontaktné šošovky?

  • Technológia Smartshield vytvára okolo vonkajšieho povrchu šošovky ultratenký ochranný štít, ktorý chráni povrch šošovky pred hromadením usadenín ako sú bielkoviny a tuky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v slzách.
  • Pomáha zachovať parametre šošovky aj pri každodennom používaní kozmetických prípravkov.

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism poskytujú ochranu a dlhodobú hydratáciu pre pocit pohodlia. Ocenia ich najmä ľudia s aktívnym životným štýlom, pri športe alebo pravidelnom cvičení.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.