Advance-VD Cat Gastro Sensitive 1,5kg

1×1,5 kg

Značka: ADVANCE-VD

Kompletné diétne krmivo pre dospelé mačky, ktoré pomáha kompenzovať tráviacie dysfunkcie v prípade gastrointestinálnych porúch a exokrinnej nedostatočnosti pankreasu. Jeho receptúra je založená na vybraných zdrojoch bielkovín a sacharidov, aby sa znížilo riziko nežiaducich účinkov na potravinu.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
30,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Advance-VD Cat Gastro Sensitive 1,5kg 1×1,5 kg

X81943

Hlavný popis produktu

ADVANCE-VETERINARY DIETS Cat Gastro Sensitive Kompletné diétne krmivo pre dospelé mačky, ktoré pomáha kompenzovať tráviace dysfunkcie v prípade gastrointestinálnych porúch a exokrinnej nedostatočnosti pankreasu.

Riziko vedľajších účinkov znižuje receptúra, ktorá je založená na vybraných zdrojoch bielkovín a sacharidov, vysoko stráviteľných prísadách, zníženej hladine tukov a zvýšenej hladiny sodíka a draslíka. Diétne krmivo pre dospelé mačky s tráviacou dysfunkciou. Vysoko stráviteľné prísady Menej tukov Zloženie pre črevnú ochranu a ľahké trávenie Znižuje riziko potravinových intolerancií

Dôležité upozornenie : Prehlasujem, že moje zviera bolo vyšetrené veterinárom, ktorý mi odporučil pre jeho diagnózu Veterinárne krmivo. Počas doby, kedy moje zviera bude kŕmené diétnou stravou budem pravidelne navštevovať veterinára - minimálne každých 6 mesiacov . Ak sa stav môjho zvieraťa zmení, okamžite vyhľadám veterinára. Vložením vybraného produktu do nákupného košíka potvrdzujem, že som vyššie uvedené pokyny čítal a vzal na vedomie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.