Prípravky na zubné náhrady

  (9)

Čistiace prípravky na zubné náhrady sú špeciálne produkty, ktoré sa používajú na čistenie, dezinfekciu a údržbu zubných náhrad, ako sú zubné protézy, zubné mosty, zubné korunky a iné zubné náhrady. Ich úlohou je odstraňovať zubný povlak, baktérie, plak a nepríjemné zápachy a zároveň chrániť a udržiavať zubné náhrady v optimálnom stave. Najčastejšie sú vo forme šumivých tabliet.

Zoradiť podľa
 • Dr. Max PRO32 Čistiace tablety na zubné protézy

  1×128 tbl, čistiace tablety s aktívnym kyslíkom
  4.0
  (2)
  Zdravotnícka pomôcka. Šumivé tablety s aktívnym kyslíkom určené pre každodenné čistenie a dezinfekciu zubných náhrad. Aktívny kyslík čistí aj miesta, ktoré sú horšie dosiahnuteľné zubnou kefkou.
 • 4.7
  (7)
  Šumivé tablety s aktívnym kyslíkom určené na každodenné čistenie a dezinfekciu zubných náhrad.
 • COREGA BIO Tabs

  1x136 ks, čistiace tablety na zubné náhrady
  Čistiace tablety Corega sú určené na čistenie celkových zubných náhrad a čiastočných, snímateľných náhrad. Vysokú účinnosť zaisťuje aktívny kyslík a proteolytické enzýmy.
 • COREGA Dvojitá sila

  1x36 ks, čistiace tablety na zubné náhrady
  Aktívne čistiace tablety s aktívnym kyslíkom určené pre dôkladné a rýchle čistenie zubnej protézy.
 • Čistiace tablety Blend-A-Dent Long Lasting Freshness účinne odstraňujte povrchové škvrny bez toho, aby poškodili zubnú protézu. Odstraňuje až 99,99% baktérií spôsobujúcich zápach z úst.
 • COREGA PRO CLEANSER ORTHODONTICS

  1x30 ks, čistiace tablety pre ortodontické pomôcky
  Pomáha vďaka Crystal technology udržať vašu ortodontickú pomôcku čistú a priehľadnú. Ničí 99% baktérii, odstraňuje škvrny a nežiadúce zafarbenie.
 • COREGA Whitening

  1x30 ks, čistiace tablety na zubné náhrady
  Čistiace tablety COREGA Whitening pomáhajú čistiť zubnú náhradu šetrnejším spôsobom ako bežná zubná pasta*. Navyše ničia 99,9% baktérií spôsobujúcich zápach z úst a pomáhajú odstrániť povlak a odolné škvrny .
 • Čistiace tablety šumivé určené na čistenie umelého chrupu je vhodné rozpustiť v dentálnej dóze. V prípade, že ju nemáte, postačí jednoducho dať tabletu aktívneho čistiaceho prostriedku Protefix do pohára naplneného do polovice vlažnou vodou.
 • LACALUT DENT CIST.TABL.NA PROT.32TBL EFF

  1×32 tbl, na čistenie protézy
  Čistiace tablety na rýchle a jednoduché čistenie protéz a detských snímateľných strojčekov.
  Čistiace prípravky

  Čistiace prípravky