YES.NATURAL

  (8)
Zoradiť podľa
 • Vegan Protein - Banán

  1×30 dávok, proteín
  Prírodný doplnok výživy sme pripravili s profesionálnym športovcom a kondičným trénerom Marošom Molnárom. Obsahuje 15 000 mg hrachového proteínu, spirulínu, žeruchu a ďalšie účinné látky.
 • YES.NATURAL Akáciová vláknina 310g

  1×310 g, akáciová vláknina
  Doplnok výživy obsahuje dva druhy vlákniny – Akáciu senegalskú, alebo „arabskú gumu“ a zároveň vlákninu z klastrovej fazule. Ide účinné prebiotikum, ktoré podporuje odolnosť a regeneráciu tráviaceho traktu.
 • YES.NATURAL Morský kolagén 205g

  1×205 g, morský kolagén
  Kolagén je kľúčová bielkovina nášho tela. Kolagénové vlákna sa nachádzajú v našej pokožke, ktorej poskytujú pevnosť a pružnosť, ale aj v nechtoch a vlasových folikuloch.
 • Fit Kaša - čokoláda

  1×1000 g, kaša
  Čokoládová raňajková kaša obsahuje kvalitné bielkoviny, aminokysleiny, minerály a vlákninu. Váš organizmus tak bude odolnejší voči každodeným výzvam vďaka väčšiemu prísunu energie. Tento prírodný doplnok výživy sme vyvinuli v spolupráci s kondičným trénerom MAROŠOM MOLNÁROM.
 • YES.NATURAL Hovädzí kolagén 246g

  1×246 g, hovädzí kolagén
  Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou nášho tela. Nachádza sa v kostiach, kĺboch, šľachách a väzivách, ktoré udržuje v dobrej kondícií.
 • Fit Kaša - vanilka

  1×1000 g, kaša
  Vanilková raňajková kaša obsahuje kvalitné bielkoviny, aminokyseliny, minerály a vlákninu. Váš organizmus tak bude odolnejší voči každodenným výzvam vďaka väčšiemu prísunu energie. Tento prírodný doplnok výživy sme vyvinuli v spolupráci s kondičným trénerom MAROŠOM MOLNÁROM.
 • Okrem vyváženej a pestrej stravy, potrebuje detský organizmus prísun organických živín, ktoré pomáhajú jeho zdravému vývinu. Doplnok výživy obsahuje široké spektrum vitamínov a látok potrebných pre starostlivosť a regeneráciu detského organizmu.
 • Spaľovač tukov

  1×90 cps, spalovač tukov
  Spaľovač je účinná látka na prírodnej báze v kapsulách. Obsahuje organické látky ktoré znižujú podiel telesného tuku. Receptúru nám pomáhal vyvinúť kondičný tréner MAROŠ MOLNÁR