WELEDA Happy Skin

1×1 set, brezový sprchový peeling + brezový olej na celulitídu + uterák Weleda

Značka: WELEDA
Brezová telová starostlivosť funguje ako prevencia celulitídy a zároveň pomáha zlepšovať jej stav. Výsledkom pravidelného používania je zdravo vyzerajúca, hladšia a pevnejšia pokožka hebká na dotyk.
Na sklade v eshope
25,29
Doprava zadarmo

O produkte

X38732

Breza ako známy skrášľujúci prostriedok prispieva k detoxikácií organizmu a pokožky. Extrakt plný účinných látok sa získava z mladých brezových lístkov z južných Čiech.

V cenovo zvýhodnenom balíčku nájdete:

  • Brezový sprchový peeling 150 ml
  • Brezový olej na celulitídu 100 ml
  • Uterák Weleda

Brezový sprchový peeling

Brezový peeling vyhladzuje a regeneruje pokožku celého tela. Voskové perly z karnaubského a včelieho vosku šetrne odstraňujú odumreté bunky, zatiaľ čo tie vitálne sú chránené. Po použití je pokožka hodvábne jemná a hladká na dotyk.

Náš tip: aplikujte peeling v kombinácií so striedavo teplou a studenou sprchou, ktorá zlepší prekrvenie a aktivuje dôležité procesy v tele.

 

Brezový olej na celulitídu

Tento účinný olej prináša viditeľné výsledky: spevňuje a vyhladzuje pokožku. Vďaka unikátnej kombinácií účinných látok výrazne zlepšuje stav celulitídy a taktiež pôsobí ako prevencia jej vzniku. Pre väčší účinok pridajte aj masáž drevenou kefou, ktorá prekrví tkanivo a podporí pôsobenie brezových prípravkov. 

Dermatologické testy preukázali účinnosť prípravku: po 28 dňoch jeho používania došlo k spevneniu a vyhladeniu pokožky o 21 %.

 

Odporúčanie:

Aby bola starostlivosť o vašu pokožku naozaj komplexná, ideálne je znútra ju doplniť očistnou kúrou s BIO brezovou šťavou. Po detoxikačnej kúre pleť vyzerá oddýchnutá a zdravá.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.