VIROSTOP nosový sprej

1×20 ml, nosový sprej

5.0
Efektívna ochrana pred COVID-19, chrípkou a prechladnutím. V prípade choroby účinne zmierňuje prejavy COVID-19, chrípky a ďalších ochorení horných dýchacích ciest. Ústny sprej Virostop obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných zložiek, ktoré ho robia účinným pri ochrane pred mnohými vírusovými a baktériálnymi ochoreniami. Rýchľa úľava od nádchy a upchatého nosa.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
7,79 ušetríte 2,10 €

Pôvodná cena 9,89 € zľava 21%

Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X42248 ADC

Nosový sprej obsahuje výťažok z rastliny Cistus creticus. Je určený na prevenciu, ochranu a zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia. Je vhodný aj ako doplnková liečba pri nádche a alergickej rinitíde, zároveň slúži na ochranu suchej sliznice. 

hlavný mechanizmus účinku zdravotníckej pomôcky spočíva v tom, že pokrýva sliznice nosovej dutiny ochranným filmom, tým bráni prieniku baktérií a vírusov do organizmu
nosový sprej aktívne čistí nosové dutiny, zvlhčuje nosovú sliznicu a tým bráni jej vysušovaniu
napomáha obnoviť funkcie nosovej sliznice a zlepšuje dýchanie nosom 
S používaním fytofontana VIROSTOP nosového spreja sa odporúča začať ihneď pri prvých príznakoch prechladnutia /kýchanie, pocit vysušenej nosnej sliznice/, skôr než sa ochorenie vyvinie. Taktiež sa používa, aj v prípade vystavenia riziku nákazy.

Vedecká štúdia potvrdila inhibičný účinok fytofontana VIROSTOP nosového spreju proti infekcii koronavírusom SARS-CoV-2, ako aj ďalších respiračných vírusov chrípky A, B. 

Zdravotnícka pomôcka je určená pre dospelých a deti staršie ako 3 roky.

Dávkovanie a spôsob podávania:
Preventívne: Aplikujte 1-2 x denne 1 vstrek do každej nosnej dierky.
V prípade akútneho stavu: 3 x denne 1 vstrek do do každej nosnej dierky.

Spôsob použitia:
- pred prvým použitím odstráňte ochranný priesvitný vrchnák z aplikátora,
- uchopte fľašu a viackrát stlačte sprejovú hlavicu, až kým nevystrekne,
- vložte nosový aplikátor do nosovej dierky, stlačte pumpičku a ľahko vdýchnite nosom,
- po každom použití očistite nosový aplikátor a nasaďte ochranný kryt.

Upozornenie: Nepoužívajte u detí mladších ako 3 roky. Tehotné a dojčiace ženy by mali prípravok používať po konzultácii s odborným lekárom. Staršie deti by mali prípravok používať len pod dohľadom dospelej osoby. Nepoužívajte prípravok v prípade alergií alebo precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek.  Prípravok neodporúčame používať naraz viacerým osobám – riziko prenosu infekcie. 

Informácia od dodávateľa *
Chrípka a prechladnutie (vrátane nádchy) spôsobujú vírusy, ktoré sa prenášajú kvapôčkovou infekciou a cez dýchacie cesty sa dostávajú do organizmu, kde sa začnú rýchle rozmnožovať.
Výskumníci spoločnosti Herb-pharma AG vyvinuli pre VIROSTOP sprej jedinečnú kombináciu prírodných zložiek, ktorých vlastnosti ho robia účinným v predchádzaní aj v ochrane pred vírusmi a baktériami.
Špeciálny výťažok získavaný z cistusu krétskeho obsahuje v koncentrovanej forme polyfenoly, ktoré vytvárajú ochranný film na sliznici, týmto bráni prieniku baktérií a vírusov do organizmu. Ďalšie obsiahnuté zložky - citrusové bioflavonoidy, echinacea purpurová posilňujú protivírusový neutralizačný účinok.
Vedecká štúdia potvrdila inhibičný účinok fytofontana VIROSTOP nosového spreju proti infekcii koronavírusom SARS-CoV-2, ako aj ďalších respiračných vírusov chrípky A, B.

Fytofontana VIROSTOP nosový sprej je určený na prevenciu, ochranu a zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia
- hlavný mechanizmus účinku zdravotníckej pomôcky fytofontana VIROSTOP nosový sprej spočíva v tom, že pokrýva sliznice nosovej dutiny ochranným filmom, tým bráni prieniku baktérií a vírusov do organizmu
- fytofontana VIROSTOP nosový sprej aktívne čistí nosové dutiny, zvlhčuje nosovú sliznicu a tým bráni jej vysušovaniu
- fytofontana VIROSTOP nosový sprej napomáha obnoviť funkcie nosovej sliznice a zlepšuje dýchanie nosom
Začnite s používaním fytofontana VIROSTOP nosového spreju ihneď pri prvých príznakoch prechladnutia /kýchanie, pocit vysušenej nosnej sliznice/, skôr než sa ochorenie vyvinie. Taktiež ho používajte, ak ste vystavený riziku nákazy.

 

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.