VIRDE MAGNESIUM FORTE

1×30 tbl, výživový doplnok

Značka: VIRDE

Výživový doplnok VIRDE Magnesium Forte s obsahom horčíka a vitamínov skupiny B.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
4,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VIRDE MAGNESIUM FORTE 1×30 tbl, výživový doplnok

X24942 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok VIRDE Magnesium Forte s obsahom horčíka a vitamínov skupiny B.

Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správ­nemu fungovaniu nervového systému, k správ­nemu fungovaniu svalov, k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých kostí, zubov.

Tiamín (vitamín B1) prispieva k správ­nemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii srdca.
Riboflavín (vitamín B2)  prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správ­nemu fungovaniu nervového systému, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravých červe­ných krviniek, k udržaniu zdravej pokožky, k udržaniu dobrého zraku. Vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej tvorbe červených krviniek, k regu­lácii hormonálnej činnosti.
Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k  zníženiu vyčerpania a únavy.

Spôsob použitia

Dávkovanie: 1 tableta za deň. Pri vyšších nárokoch na horčík možno dávku zvýšiť na 2 - 3 tablety za deň. Odporúča sa tabletu prehltnúť a zapiť mliekom alebo čajom.

Upozornenia: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 - 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.