VICKS VNT200 Bezdotykový teplomer s technológiou Fever InSight

1×1 ks, teplomer

Značka: VICKS

Čelový teplomer Vicks poskytuje inovatívnu, klinicky overenú technológiu, ktorá uľahčuje meranie teploty pre rodičov aj pre deti. Čelo je ideálne na vykonávanie neinvazívnych meraní teploty. Jednoduchým posunutím prístroja cez čelo získate okamžité presné meranie.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
36,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: VICKS VNT200 Bezdotykový teplomer s technológiou Fever InSight 1×1 ks, teplomer

X48458

Hlavný popis produktu

Bezkontaktný teplomer s klinicky overenou presnosťou.

Čelový teplomer Vicks poskytuje inovatívnu, klinicky overenú technológiu, ktorá uľahčuje meranie teploty pre rodičov aj pre deti. Jednoduchým posunutím prístroja cez čelo získate okamžité presné meranie.

Vlastnosti:

  • Technológia Fever InSight.
  • Ľahko čitateľný, veľký, farebne sa meniaci displej s podsvietením.
  • Neinvazívny, je možné ho použiť, aj keď dieťa spí.
  • Klinicky overená presnosť.
  • Rýchle 2-sekundové merania.
  • Bezpečný, odolný a hygienický.
  • Značka Trusted Vicks s 2-ročnou zárukou.
  • Žiadne riziko prehltnutia krytu alebo požitia ortuti.
  • Pre deti úplne bezpečný.
  • Pamäť 5 posledných meraní.

Zabudovaný systém Fever InSight®. Čelný teplomer Vicks meria infračervenú energiu emitovanú pokožkou nad obočím a okolitým tkanivom. Táto energia je zhromažďovaná šošovkou a prevedená na hodnotu teploty. Meranie teploty sa získava skenovaním nad oblasťou obočia s cieľom dosiahnuť najväčšiu presnosť.

Na uľahčenie interpretácie teploty zobrazené tri farby. Zelená - normálna teplota; Žltá zimnica; Červená - vysoká horúčka. Teplomer Vicks má šikovný tichý režim. Táto možnosť vám umožňuje snímať teplotu bez zvuku, napríklad v noci, keď pacient spí alebo keď nechceme dieťa zobudiť. Rýchle meranie za 2 sekundy.

Jednoduché, intuitívne ovládanie a rýchle meranie uľahčujú nepretržitú kontrolu teploty. Stačí namieriť teplomer do stredu čela medzi obočie a po 2 sekundách uvidíte výsledok. Presný a spoľahlivý. Zariadenie ponúka klinicky overenú presnosť (+/- 0,2 ° C) od 35 ° C do 43 ° C. Meranie teploty je spoľahlivé vďaka jedinečnej zostave sondy, pokročilému infračervenému senzoru a kompletnému procesu kalibrácie.

Obsah balenia: teplomer, manuál, 2 batérie AAA

Ďalšie funkcie - čelový teplomer Vicks má funkciu automatického vypnutia 20 sekúnd po poslednom meraní, čo predlžuje životnosť batérie. Teplomer Vicks sa dodáva s 2 batériami AAA, ktoré sú dostatočné na vykonanie najmenej 1 000 meraní. Keď sa na LCD objaví blikajúci symbol batérií, vymeňte ich za 2 nové batérie AAA. Batérie je možné ľahko vymeniť posunutím krytu batérií a výmenou batérií podľa označenia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.