VENIRA Krásne prsia

1×90 cps, doplnok výživy

Značka: VENIRA

Túžite po plnšom a pevnejšom poprsí? Náš doplnok stravy na prírodnej báze vám pomôže priblížiť sa k svojmu snu.

32,79
Doprava zadarmo

O produkte: VENIRA Krásne prsia 1×90 cps, doplnok výživy

X015017

Hlavný popis produktu

Vsaďte na blahodarné účinky piatich extraktov z starostlivo vybraných bylín, ktoré sme obohatili o značnú dávku hydrolyzovaného kolagénu.

PRE KOHO JE TENTO DOPLNO STRAVY VHODNÝ?
VENIRA krásne prsia je doplnok stravy vhodný pre všetky ženy, ktoré si chcú prírodnou cestou dopomôcť k plnšiemu a pevnejšiemu poprsiu.
Vďaka svojmu šetrnému zloženiu je vhodný pre ženy s neznášanlivosťou na lepok a laktózu. Vzhľadom na to, že neobsahuje žiadny cukor, ocení ho všetky ženy na diéte.

AKÉ PROBLÉMY RIEŠI?
Poprsie sa vplyvom hormonálnych zmien (najmä v puberte, tehotenstve, dojčenie, prechod) alebo v dôsledku výraznejšieho úbytku na váhe prirodzene mení. Bohužiaľ, veľmi často ide o zmeny k horšiemu, a tak sme vyvinuli doplnok stravy, ktorý pôsobí pozitívne na ženské hormóny, elasticitu pokožky a plnosť i pevnosť prsného tkaniva.

AKÝ BUDE VÝSLEDNÝ EFEKT PRI PRAVIDELNOM UŽÍVÁNÍ?
Každá denná dávka obsahuje zmes starostlivo vybraných ingrediencií, ktoré sa podieľajú na procese vyrovnania hladiny ženských hormónov a teda zachovania normálnej funkcie reprodukčného systému ako aj harmonizácie menštruačného cyklu a udržania celkového komfortu v priebehu menopauzy.
Kapsule VENIRA krásne prsia podporujú zdravie pŕs a pozitívne ovplyvňujú ich plnosť a pevnosť. Obsiahnutý hydrolyzovaný kolagén, teda kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, sa postará o pevnejšiu, pružnejšiu a dokonale elastickú pokožku pŕs a dekoltu. Tento typ kolagénu sme vybrali z toho dôvodu, že sa do organizmu lepšie vstrebáva. Telo si s jeho prítomnosťou ľahko poradí a maximálne ho využije na regeneráciu našich spojivových tkanív. Pôsobenie hydrolyzovaného kolagénu prináša veľmi rýchlo viditeľné výsledky.
Prvé zmeny môžete pozorovať už po dobratí prvého balenia. Dôležité však je uvedomiť si, že tu záleží predovšetkým na tom, ako rýchlo dokáže konkrétne vaše telo zareagovať. Na dosiahnutie najlepších možných výsledkov odporúčame užívať doplnok stravy dlhodobo.

DÁVKOVANIE A UŽÍVANIE:
Užívajte 2 kapsule denne – jednu užite hneď ráno a druhú večer.
UPOZORNENIE A SKLADOVANIE:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.
OBSAH BALENIA:
90 kapsúl
DĹŽKA KÚRY:
45 dní
ZLOŽENIE:
Pískavica grécke seno (Trigonella foenum-graecum) extrakt zo semena 8:1 (50 % saponínov) 200 mg, Angelika čínska (Angelica sinensis) extrakt z koreňa 10:1 200 mg, Smldinec čínsky (Dioscorea villosa) extrakt z koreňa 2 150 mg, Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) extrakt zo semena 10:1 120 mg, Kolagén hydrolyzovaný 100 mg.
Kapsula obsahuje hydroxypropylmetylcelulózu. Protispekavá látka horečnatej soli mastných kyselín rastlinného pôvodu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.