Vaflovač Adler AD 3036

Značka: ADLER

Sladké wafle so šľahačkou a čerstvým ovocím sú váš obľúbený typ dezertu? Preferujete domáce sladkosti, ktoré sú zdravšie a nevyžadujú veľa práce? Hľadáte prístroj, ktorý vám pomôže pripraviť dokonale chrumkavé vafle za pár minút? Vaflovač Adler AD3036 určite splní potreby toho najväčšieho fanúšika .

49,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Vaflovač Adler AD 3036

ef0123a9-867d-4eb6-b55d-0df012075f49

Hlavný popis produktu

Sladké wafle so šľahačkou a čerstvým ovocím sú váš obľúbený typ dezertu? Preferujete domáce sladkosti, ktoré sú zdravšie a nevyžadujú veľa práce? Hľadáte prístroj, ktorý vám pomôže pripraviť dokonale chrumkavé vafle za pár minút? Vaflovač Adler AD3036 určite splní potreby toho najväčšieho fanúšika sladkého pečiva! Vysoká kvalita, klasický dizajn, jednoduchosť použitia a -skladovanie sú jeho najväčšie výhody! Vo svojej kuchyni ho jednoducho musíte mať!
Podľa nás nemusíte byť malé dieťa, aby ste ocenili význam dobrej wafle. Je to jedna z chutí spojených s dovolenkou a dlhými prechádzkami pri mori, či pešími ulicami plnými stánkov so suvenírmi. Ide o typ dezertu, ktorý určite poteší najmenších členov rodiny. Keď ho pripravíte doma zo správnych ingrediencií, bude fungovať nielen ako sviatočné raňajky! Alebo možno máte tajný recept na nesladké vafle? Vaflovač Adler AD3036 je prístroj, ktorý by nemal chýbať v kuchyni každého fanúšika tohto druhu pečenia!

Čo je najväčšou výhodou tohto vaflovača? Bezpochyby sú to výkon 1500 W a nepriľnavý povrch výhrevných platní. Vďaka nim sa dá cesto upiecť rýchlo a presne a hotové vafle budeme môcť rýchlo odobrať bez potreby ďalšieho náradia. Kontrolka termostatu nám ukáže moment, kedy sa prístroj zohreje a môžete koláč naliať, a potom kedy môžete hotový výrobok vybrať. Hlboké vaflové taniere vám umožnia pripraviť až štyri vafle správnej hrúbky a chrumkavosti na jedno pečenie, čo uspokojí aj maškrtných jedákov a vyberavých gurmánov!

Pred kúpou akéhokoľvek doplnkového vybavenia do kuchyne musíme odhadnúť, či je skutočne potrebné a či máme priestor na jeho uskladnenie. A tu môžeme spomenúť ďalšiu výhodu tohto vaflovača, a to je jeho štýlový dizajn. Vďaka strieborným prvkom a protišmykovým nožičkám môže zostať na kuchynskej doske a vďaka malým rozmerom ho možno uložiť do zásuvky alebo do kuchynskej skrinky. Čistenie vaflovača je navyše naozaj rýchle! Počkajte, kým vychladne, utrite ho vlhkou handričkou a potom zariadenie utrite dosucha a to je všetko!

Charakteristika a technické údaje:
Výkon: nom. 1080-1300 W, max. 1500 W
Dosky s nepriľnavým povrchom pre ľahké čistenie
Svetelný indikátor pripravenosti
Vytvára štyri štvorcové vafle
Plastový kryt chladný na dotyk
Možnosť zvislého skladovania
Hmotnosť: 2,75 kg

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.