UNAVITA Anosohip

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: UNAVITA

Synergický koncentrát pre zdravie pečene a podporná terapia pri liečbe hepatitídy, cirhózy a rakoviny. Výrazné protizápalové a detoxikačné vlastnosti zlepšujú funkciu pečene a pomáhajú v regenerácii buniek. Ideálny doplnok pri chemoterapii a rádioterapii.

71,99
Doprava zadarmo

O produkte: UNAVITA Anosohip 1×60 cps, výživový doplnok

X024137

Hlavný popis produktu

ANOSOHIP a VOTALEK – Synergický koncentrát pre zdravie pečene a podporná terapia pri liečbe hepatitídy, cirhózy a rakoviny. Výrazné protizápalové a detoxikačné vlastnosti zlepšujú funkciu pečene a pomáhajú v regenerácii buniek. Ideálny doplnok pri chemoterapii a rádioterapii. Nezabudnite: Nie pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Popis: ANOSOHIP a VOTALEK obsahujú unikátny koncentrát vedecky formulovanej skupiny aktívnych zložiek, ktoré spolupracujú synergicky pre zdravie. Tieto dva produkty môžu pomôcť ako doplnková terapia pri liečbe ochorení pečene, ako sú: vírusové hepatitídy B a C, toxická hepatitída, cirhóza, tuková pečeň; a rôzne druhy rakoviny, ako sú: hepatocelulárna, žlčová, rakovina prsníka, hrubého čreva, prostaty, pľúc a iné druhy rakoviny, ako aj podporná terapia počas chemoterapie a rádioterapie. Zložky zahrnuté v ANOSOHIP + VOTALEK plus podporujú schopnosť pečene udržiavať normálnu funkciu pečene. Vedecky formulované na rýchle zintenzívnenie a zlepšenie ochrannej a regeneračnej funkcie pečene, ANOSOHIP + VOTALEK plus pomáhajú stabilizovať a opravovať poškodenie buniek/tkanív a znižovať agresivitu spojenú s poruchami pečene, čím spomaľujú alebo zastavujú progresiu. Zložky obsiahnuté v ANOSOHIP + VOTALEK plus sú silné protizápalové činidlá, ktoré zlepšujú a stimulujú dôležité detoxikačné dráhy v pečeni. Ide o metabolit, ktorý je zodpovedný za odstraňovanie škodlivých toxínov, voľných radikálov a iných látok z tela prostredníctvom pečene. Tieto deriváty ukázali pozitívne účinky na niekoľko porúch pečene, vrátane cirhózy, hepatitídy (vírusovej [HBV/HCV] a nevírusovej [alkoholickej a spôsobenej toxickými liekmi na pečeň]), tukovej pečene a nekrózy. Dôležité je tiež poznamenať, že škodlivé účinky environmentálnych toxínov, alkoholu, liekov a chemoterapie môžu byť odvrátené pomocou týchto cenných derivátov. Tieto deriváty fungujú vďaka svojej schopnosti inhibovať faktory zodpovedné za poškodenie pečene a súčasne stimulovať tvorbu nových buniek pečene na nahradenie starých poškodených buniek. Úlohy kumarínov v protinádorovej aktivite: Štúdie vykonané na protinádorovej aktivite kumarínu a jeho derivátov odhalili, že mechanizmus účinku týchto zlúčenín je všeobecne závislý na kaspáza závislej apoptóze.
Podľa výskumu rakoviny je nadmerná expresia hyalurónan syntázy (HA) veľmi zapojená do malignej transformácie a progresie nádoru, najmä metastázových nádorov. Pomocou zabránenia nadmernému prejaveniu HA je možné spomaliť alebo zastaviť progresiu mnohých typov rakoviny a výrazne zlepšiť účinnosť a toleranciu protinádorových liekov. Niektoré deriváty kumarínu, ktoré patria aj do skupiny ANOSOHIP, sú vedecky uznávané ako silné inhibítory nadmerného prejavenia HA, ktoré pomáhajú zabrániť metastázam nádoru na základe svojho inhibičného účinku na hyalurónan syntázy ako pomocný prvok v chemoterapii rakoviny.
Nadprodukcia kyseliny hyalurónovej bol zaznamenaný aj v ochoreniach spojených s zápalom a fibrózou. Okrem praktickej, terapeutickej spojitosti s terapiou pečene v prevencii metastáz, existuje možná spojitosť medzi ANOSOHIPom ako protizápalovým prostriedkom a týmto novým definovaným úlohou v liečbe nezvyčajnej syntézy hyalurónanu. Okrem toho, keďže HA je veľmi dôležitou súčasťou mimo buniek, je dôležité zdôrazniť, že funguje len v prítomnosti nezvyčajnej syntézy HA a neovplyvňuje syntézu iných glykozaminoglykánov. ANOSOHIP + VOTALEK plus sa môže používať ako doplnková terapia pri liečbe pečene v prípadoch, keď: Podozrivá alebo diagnostikovaná alkoholová hepatitída alebo toxická hepatitída (alkohol, chemoterapia, anabolické steroidy, lieky, chemicky alebo inak indukované);
Podozrivá alebo diagnostikovaná akútna hepatitída B alebo C, chronická-persistentná hepatitída alebo chronická-aktívna hepatitída;
Podozrivá alebo diagnostikovaná akákoľvek kombinácia sprevádzajúca: HBV, HCV, HIV, cirhóza a rakovina pečene;
Známa rodinná anamnéza porúch pečene;
Podozrenie alebo diagnostika cirhózy alebo primárnej žlčovej cirhózy;
Podozrenie alebo diagnostika tukového zmenšovania pečene;
Pred začatím alebo počas liečby chemoterapiou alebo rádioterapiou;
Zvýšené hladiny pečeňových enzýmov najmä v prípade, že nie je možné stanoviť príčinu alebo diagnózu;
Môže existovať akékoľvek riziko alebo možnosť poruchy pečene (excesívne konzumovanie alkoholu, dlhodobé užívanie liekov toxických pre pečeň, stála expozícia environmentálnemu znečisteniu).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.