Tierra Verde Vrecko Na Zeleninu Male

1×1 ks, vrecko na zeleninu

Vrecko z bambusového froté a biobavlny na skladovanie najmä listovej a koreňovej zeleniny. Nahrádza plastové vrecká. Zelenina v ňom zostane čerstvá niekoľkonásobne dlhšie ako pri akomkoľvek inom spôsobe uskladnenia.

Na sklade v eshope
12,19 ušetríte 5,20 €

Pôvodná cena 17,39 €, zľava 30%

Najnižšia cena pred zľavou: 16.39 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Tierra Verde Vrecko Na Zeleninu Male 1×1 ks, vrecko na zeleninu

X58699

Hlavný popis produktu

Tiež vás mrzí, keď sa vám nakúpená zelenina pokazí skôr, než si na nej stihnete pochutnať? Keď ju potom musíte zbytočne vyhodiť? Udržať zeleninu dlhšie čerstvú aj bez pivnice vám pomôže vrecko z bambusového froté.

Toto vrecko je vlastne „vreckovou pivnicou“ pre uchovávanie najmä listovej a koreňovej zeleniny určenou pre tých, ktorí skutočnú pivnicu doma nemajú. Vďaka svojej veľkosti a tvaru pojme aj poriadnu hlávku šalátu alebo kapusty. Zelenina sa v ňom na rozdiel od plastového vrecka nezaparí a vydrží svieža oveľa dlhšie. Určite ho vyskúšajte aj na mrkvu, zeler, kaleráb, repu alebo pór.

Vrecko namočte do vody a vyžmýkajte, aby zostalo vlhké, ale nekvapkala z neho voda. Vložte do neho zeleninu a dajte ho do chladničky alebo na iné chladné miesto. Vrecko musí byť stále mokré, každý deň kontrolujte uloženú zeleninu a podľa potreby ho vlhčite.

Vyššia cena, ktorá vás možno prekvapí, je daná unikátnosťou materiálu, z ktorého je vrecko vyrobené. Úplet z bambusového froté a biobavlny vyniká schopnosťou viazať vodu viac než iný textil vyrobený z prírodných vlákien. Preto vrecko udrží vlhkosť veľmi dlhú dobu.

Rozmery: 38×38cm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.