RapiClear COVID-19 IgG/IgM

1×1 set, test na detekciu protilátok (koloidné zlato)

Značka: RAPICLEAR
Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
4,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: RapiClear COVID-19 IgG/IgM 1×1 set, test na detekciu protilátok (koloidné zlato)

P1617A ADC

Hlavný popis produktu

Test je určený na profesionálne použitie. Test na protilátky COVID-19 IgM/IgG (koloidné zlato) je chromatografická imunoanalýza bočného toku. Testovacia kazeta pozostáva z: 

  •  konjugovaná podložka tmavočervenej farby obsahujúca antigény SARS-CoV-2 konjugované s koloidným zlatom (konjugáty COVID-19),
  • pás nitrocelulózovej membrány obsahujúci dva testovacie prúžky (prúžky M a G) a kontrolný prúžok (prúžok C).

Spôsob použitia

1. Otvoriť vrecúško pri vrube a vybrať zariadenie. 2. Testovacie zariadenie umiestniť na čistý a rovný povrch. 3. Naplniť pipetové kvapkadlo vzorkou. 4. Držať kvapkadlo vertikálne a kvapnúť 10 µl vzorky do jamky na vzorku tak, aby tam neboli žiadne bublinky. 5. Ihneď potom pridať 2 kvapky (asi 70-100 µl) zrieďovadla vzorky. 6. Nastaviť časovač. 7. Výsledky sa dajú čítať do 15 minút. Nečítať výsledky po 15 minútach. 8. Po interpretovaní výsledkov vyhodiť testovacie zariadenie, aby sa predišlo zámene.

Upozornenie: 1) Pri testovaní prítomnosti protilátok na SARS-CoV-2 v sére, plazme alebo čistej krvi musia byť postup analyzovania a interpretácia výsledkov testu úzkostlivo dodržiavané. Nedodržanie postupu môže dať nepresné výsledky.
2) Vzorku je potrebné testovať v laboratóriu s určitými podmienkami. So všetkými vzorkami a materiálmi v procese testovania je potrebné manipulovať v súlade s laboratórnymi praktikami pre infekčné ochorenia.
3) Test na protilátky COVID-19 IgM/IgG (koloidné zlato) je obmedzený na kvalitatívnu detekciu protilátok na SARS-CoV-2 v ľudskom sére, plazme alebo čistej krvi.
4) Negatívny výsledok sa môže vyskytnúť vtedy, ak množstvo protilátok SARS-CoV-2 prítomných vo vzorke je pod limitmi detekcie analýzy alebo ak protilátky, ktoré sú detegované, nie sú prítomné počas fázy ochorenia, v ktorej bola vzorka odobraná.
5) Niektoré vzorky obsahujúce neobvykle vysoký titer heterofilných protilátok alebo reumatický faktor môžu ovplyvniť očakávané výsledky.
6) Výsledky získané s týmto testom by mali byť interpretované len v
  konjunkcii s ďalšími diagnostickými postupmi a klinickými nálezmi.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.