TESLA RoboStar W700 WiFi - robotický čistič okien s dvojitým vodným sprejom

1×1 ks, robotický čistič okien

Značka: TESLA

Robotický čistič okien – napájaný zo siete, ovládanie cez aplikáciu a diaľkové ovládanie, navigácia: gyroskopická, horizontálne a vertikálne smer pohybu, WiFi a Bluetooth,

275,89
Doprava zadarmo

O produkte: TESLA RoboStar W700 WiFi - robotický čistič okien s dvojitým vodným sprejom 1×1 ks, robotický čistič okien

X019784

Hlavný popis produktu

Robotický čistič okien s duálnym rozprašovaním vody


Robotický čistič okien TESLA RoboStar W700 vám uľahčí umývanie okien a iných plôch o veľkosti väčšej ako 70 × 50 cm. Zariadenie disponuje duálnym automatickým rozprašovačom vody, vďaka čomu zaistí dôkladné umytie. K tomu napomáha aj utierka z mikrovlákna. Tú jednoducho navlhčíte vodou, pripevníte na spodnú stranu robotického čističa, ktorého kábel zapojíte do elektrickej zásuvky, a TESLA RoboStar W700 umiestnite na okno. Vďakamodernej gyroskopickej navigácii si inteligentne naplánuje svoj pohyb. Pokiaľ dôjde k chybe robotického čističa okien, vydá bezpečnostnú zvukovú aj optickú signalizáciu. Ovládať ho pritom môžete pohodlne pomocou diaľkového ovládača, ktorý je taktiež súčasťou balenia. Robotický vysávač TESLA RoboStar W700 umyje okná za vás.

 

Kľúčové vlastnosti robotického čističa okien TESLA RoboStar W700

 • Disponuje automatickým duálnym rozprašovačom vody
 • Moderná gyroskopická navigácia umožňujúca inteligentne naplánovať pohyb robotického čističa
 • Ponúka automatický režim, režim ovládania diaľkovým ovládačom aj režimy podľa veľkosti priestoru na čistenie
 • TESLA RoboStar W700 sa vďaka senzorom na spodnej strane pohybuje bezpečne
 • Možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu pre iOS/Android
 • Dokáže pracovať na oknách s rámom aj bezrámových či iných plochách, ako sú zrkadlá alebo sprchové kúty
 • Neustále pripojenie k elektrickej zásuvke
 • V prípade výpadku napájania sa automaticky aktivuje zabudovaná záložná batéria
 • TESLA RoboStar W700 je poháňaný vysoko výkonným bezkefovým elektromotorom
 • Na spodnú stranu sa umiestňuje čistiaca utierka z mikrovlákna
 • Balenie obsahuje: TESLA RoboStar W700 WiFi, 3× čistiaca utierka z mikrovlákna, diaľkové ovládanie, 230 V napájací zdroj,
 • predlžovací kábel napájania, nádobka s rozprašovačom, nádobka typu pipeta na plnenie zásobníkov na vodu, bezpečnostný
 • istiaci kábel, používateľský manuál

 

TESLA RoboStar W700 využíva gyroskopickú navigáciu


Robotický čistič okien TESLA dostal do vienka najnovšiu inteligentnú gyroskopickú navigáciu, ktorá mu umožní inteligentne naplánovať svoj pohyb. Zvoliť pritom možno automatický režim, režim ovládania diaľkovým ovládačom, ovládanie pomocou mobilného telefónu s nainštalovanou aplikáciou či niektorý z režimov podľa veľkosti priestoru na čistenie. Pre vysoké okná je vhodný režim čistenia v tvare N,zatiaľ čo pre široké režimy čistenia v tvare Z. Novo disponuje robotický čistič okien TESLA RoboStar W700 kombinovaným režimom NZ, ktorý spája to najlepšie z oboch predošlých režimov.

Univerzálne použitie robotického čističa okien TESLA


TESLA RoboStar W700 disponuje senzormi na spodnej strane, vďaka čomu sa po čistenom povrchu pohybuje hladko a bezpečne. Dokáže tak pracovať na oknách s rámom, ale aj na oknách bezrámových. Robotický čistič TESLA si poradí aj na iných plochách, ako sú zrkadlá alebo sprchové kúty s rozmermi väčšími ako 70 × 50 cm.

 

Bezpečná prevádzka robotického čističa okien


Vysávač je pripojený k elektrickej zásuvke napájacím káblom. V prípade výpadku napájania sa automaticky aktivuje zabudovaná záložná batéria. Používanie robotického vysávača TESLA RoboStar W700 je tak úplne bezpečné. K tomu napomáha aj odolné bezpečnostné lanko s karabínou, ktorú je možné pripevniť pomocou prísavky k oknu či inému povrchu.

TESLA RoboStar W700 využíva čistiace utierky z mikrovlákna


Dôkladné umytie okien zaistí čistiaca utierka z mikrovlákna s vynikajúcou absorpciou vody. Vďaka tomu budú vaše okná krásne čisté a lesklé zároveň. Čistiace utierky je možné vyprať a opätovne používať. K robotickému čističu okien TESLA RoboStar W00 navyše obdržíte dohromady 3 čistiace utierky.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov