Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 110

Značka: BIMAR

Vežový teplovzdušný ventilátor Bimar HP110 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie

63,17

O produkte: Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 110

84c77094-d07f-4d83-b85b-798d12778143

Hlavný popis produktu

Vežový teplovzdušný ventilátor Bimar HP110 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vďaka nastaviteľnému termostatu bude vašim nenahraditeľným spoločníkom počas chladných ale aj teplých dní. Na výber máte totiž okrem ekologického 1200W a rýchleho 2000W ohrievania vzduchu aj funkciu samotného ventilátora bez ohrevu. Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou otočného spínača. Vďaka nízkej hmotnosti 3,1 kg a integrovanej rukoväti môžete zariadenie podľa potreby presúvať veľmi jednoducho. Oscilácia vľavo – vpravo zabezpečí ešte lepšiu distribúciu tepla po miestnosti. Moderný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Keramické PTC výhrevné teleso
Nastaviteľný termostat
Nastavenia: Ventilátor/Eko (1200 W)/Rýchly (2000 W)
Oscilácia vľavo – vpravo
Ochrana proti prevráteniu
Svetelný indikátor
Základňa s integrovanou rukoväťou
Vhodný pre miestnosti s rozlohou do 20 m2
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Max. príkon: 2000 W
Hmotnosť: 3,1 kg
Rozmery: 205x525x165 mm

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.