Teplovzdušná fritéza TKG FTL 2000

Značka: TKG

Milujete lahodné hranolky či iné na tuku vyprážané jedlá a zároveň sa snažíte byť fit a dbať na zdravé návyky v kuchyni aj vo svojom živote? Teraz už nemusíte robiť kompromisy v týchto bodoch s teplovzdušnou fritézou TKG FTL2000 s nízkym obsahom tuku

119,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Teplovzdušná fritéza TKG FTL 2000

1ea86097-acab-42d8-a724-75808dbe933a

Hlavný popis produktu

Milujete lahodné hranolky či iné na tuku vyprážané jedlá a zároveň sa snažíte byť fit a dbať na zdravé návyky v kuchyni aj vo svojom živote? Teraz už nemusíte robiť kompromisy v týchto bodoch s teplovzdušnou fritézou TKG FTL2000 s nízkym obsahom tuku. Fritéza je vybavená 4l košíkom na vyprážanie, pričom všetky jeho povlaky sú nepriľnavé, takže sa nelepia na potraviny. Zariadenia sa vďaka rovnomernej cirkulácii vzduchu vo vnútri zahreje na požadovanú teplotu v priebehu niekoľkých okamihov a termostat môžete nastaviť až do 200 stupňov.
Teraz si môžete vychutnať rovnakú chuť hranolčekov, ako keby ste ich pripravovali tradične, no namiesto panvice plnej tuku si ich pripravíte v modernom zariadení, ktoré vám umožní jesť chutne a zdravo – bez kompromisov a odopierania.

Charakteristika a technické údaje:
Veľký objem: 4 l
Zdravý spôsob vyprážania bez oleja
LED displej s dotykovým ovládaním
Veľké pozorovacie okienko
Výkonný ventilátor
7 prednastavených programov
Teplotný rozsah: 100-200 °C
Funkcia časovača: 1-60 minút
Kôš s nepriľnavým povrchom, vhodný do umývačky riadu
Protišmykové nožičky
Puzdro a rukoväť chladná na dotyk
Výkon: 1600 W
Rozmery: 265x345x310 mm
Hmotnosť: 4,31 kg

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Vďaka teplovzdušnej fritéze TKG FTL2000 si behom chvíľky pripravíte svoje obľúbené jedlá, ktoré budú zvonku zlatisté a chrumkavé a zvnútra jemné a šťavnaté. Fritéza bez tuku je zdravý patent, ktorý stojí v protiklade k tradičnému vyprážaniu. Vďaka nemu zredukujete až 90 % tuku pri príprave vášho obľúbeného jedla – je to zdravé pre každého!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.