T-TOMI My first bag TEDDY Brown

1×1 ks, batôžtek

Značka: T-TOMI

T-TOMI TEDDY My first bag Vás odzbrojí svojou roztomilosťou. Priamo medvedíkový materiál v spojení s malými uškami môže Vaše drobčeky sprevádzať nielen do škôlky a na výlety. Rozlúčte sa so strakatými batôžkami a ozdobte Vaše detičky s našimi štýlovými T-TOMI TEDDY My first bags. Schováte do nich desiatu aj obľúbeného kamaráta. Ladíte radi so svojimi deťmi? Tak to je pre Vás TEDDY kolekcia ušitá na mieru. K batôžku si môžete zaobstarať aj ladiacu tašku, ktorá všetko dotiahne k dokonalosti. Na prechádzke, na nákupoch alebo na výlete budete stopercentne neprehliadnuteľní.

Varianty podľa farby
Na sklade v eshope
24,99
Ušetríte 13%

Pôvodná cena:  28,79 €  ·  zľava 3,80 €

Najnižšia cena pred zľavou: 28.79 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: T-TOMI My first bag TEDDY Brown 1×1 ks, batôžtek

X004127

Hlavný popis produktu

T-TOMI TEDDY My first bag Vás odzbrojí svojou roztomilosťou. Priamo medvedíkový materiál v spojení s malými uškami môže Vaše drobčeky sprevádzať nielen do škôlky a na výlety. Rozlúčte sa so strakatými batôžkami a ozdobte Vaše detičky s našimi štýlovými T-TOMI TEDDY My first bags. Schováte do nich desiatu aj obľúbeného kamaráta.

Ladíte radi so svojimi deťmi? Tak to je pre Vás TEDDY kolekcia ušitá na mieru. K batôžku si môžete zaobstarať aj ladiacu tašku, ktorá všetko dotiahne k dokonalosti. Na prechádzke, na nákupoch alebo na výlete budete stopercentne neprehliadnuteľní.

materiál 100% polyester
rozmer 25 x 20 x 10
kvalitné spracovanie
moderný dizajn
TEDDY collection
vyrobené v Českej republike

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.