Sušič vlasov Camry CR 2254

Značka: CAMRY

So sušičom vlasov Camry CR2254 s výkonom 1200 W vysušíte vlasy rýchlejšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým! Pomocou koncentrátora je možné nasmerovať prúd horúceho vzduchu len tam, kde ho potrebujete

12,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Sušič vlasov Camry CR 2254

3a3ca4c9-ec06-4a3e-898b-7493c190096f

Hlavný popis produktu

So sušičom vlasov Camry CR2254 s výkonom 1200 W vysušíte vlasy rýchlejšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým! Pomocou koncentrátora je možné nasmerovať prúd horúceho vzduchu len tam, kde ho potrebujete. Sušič je vybavený dvoma úrovňami výkonu, je tiež veľmi ľahký a ľahko sa používa a skladuje. Vďaka týmto výhodám bude sušič vlasov Camry CR2254 vaším praktickým priateľom pri úprave účesu!
Sušič vlasov Camry CR2254 má zaujímavú vlastnosť: je skladací. Ide o užitočnú vymoženosť, ktorú oceníte, ak máte malú kúpeľňu a nie príliš veľa miesta na odkladanie vybavenia, alebo si vlasy radi upravujete aj počas dovolenky či služobnej cesty. Sklopná rukoväť znamená, že zariadenie zaberie málo miesta v taške alebo na poličke. Závesný háčik vám umožní uložiť ho aj na iné miesta: pod skriňu, vedľa uterákov. Dve úrovne výkonu uľahčujú prispôsobenie prúdenia vzduchu vašim vlasom a ich mokrosti. Pohodlne umiestnený spínač na rukoväti pomáha rýchlo nastaviť prúdenie vzduchu počas sušenia. S koncentrátorom, ktorý je súčasťou sady, bude tiež jednoduchšie vytvoriť komplikovanejší účes. Výkon prístroja je 1200 W, takže hustejšie alebo dlhšie vlasy usušíte za pár chvíľ.

Charakteristika a technické údaje:
Výkon: 1200 W
2 stupne výkonu
Skladacia rukoväť
Koncentrátor na zaostrenie prúdu vzduchu
Motor s nízkou hlučnosťou
Háčik na zavesenie
Hmotnosť: 290 g

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.