Suavinex - MANUÁLNA ODSÁVAČKA MLIEKA ZERO ZERO "Poškodený obal"

1×1 ks, odsávačka mlieka s poškodeným obalom

Značka: SUAVINEX

Predstavujeme NOVINKU, ktorá bola vytvorená odborníkmi z odboru Pediatria a Ortodoncia, k zdravému kŕmeniu z fľaše v kombinácii s dojčením.

54,07 ušetríte 13,52 €

Pôvodná cena 67,59 €, zľava 20%

Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Suavinex - MANUÁLNA ODSÁVAČKA MLIEKA ZERO ZERO "Poškodený obal" 1×1 ks, odsávačka mlieka s poškodeným obalom

Q00204

Hlavný popis produktu

Suavinex manuálna odsávačka ZERO ZERO napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas dojčenia a obsahuje cumlík ZERO ZERO, ktorý vďaka svojmu dizajnu založenom na vedeckých výskumoch, pripomína svojím tvarom a textúrou materskú bradavku ako nikdy predtým. Týmto sa dieťa zbaví rozpakov medzi cumlíkom a bradavkou, čo pri kombinovanom dojčení zaistí, že dieťatko bez problémov prechádza z bradavky na silikónový cumlík a naopak.
Fľaštička ZERO ZERO obsahuje vačok, ktorý je výsledkom prostého pozorovanie prírodných javov. Tento patentovaný, silikónový vačok sa sťahuje v závislosti na tom, ako dieťa saje a rovnakým spôsobom sa tomu tak deje u mliečnych žliaz. Vďaka vzduchu nachádzajúcemu sa v priestore vonkajšej strany vačku dochádza k vytváraniu vákua vo vnútri, čo zabraňuje vniknutiu vzduchových bublín. Vďaka tejto absencii bublín nevznikajú u dieťaťa bolesti bruška spôsobené plynatosťou a rovnako tak nedochádza k oxidácii mlieka a strate dôležitých výživných látok.

Našim cieľom bolo dosiahnutie zdravého trávenia a spokojnosti detí spolu so zachovaním jedinečné možnosti dojčenia.

Upozornenie: Na tento produkt sa vzťahuje 12 mesačná záruka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.