STANNUM METALLICUM

1×4 g, homeopatický liek

Značka: BOIRON
Homeopatikum na domáce použitie.
Na sklade u dodávateľa
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
3,49
Doprava zadarmo nad 29,90 €
3 body na vernostnú kartu

O produkte

45936

Určenie

•Chronické bronchitídy, dilatácia priedušiek s výdatným vykašliavaním: ako adjuvans ku klasickej liečbe.

•Pľúcna tuberkulóza: V dnešnej dobe sa nelieči bez antibiotík, ale pozorovania ukázali aj účinnosť lieku Stannum metallicum.

•Cefalea, migréna, neuralgie.


CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY – POCITY: Extrémna slabosť; pocit prázdna, slabosti v hrudníku zhoršený rozprávaním; tlakové alebo sťahujúce bolesti postupne nastupujúce a ustupujúce; žalúdočné a črevné bolesti zlepšené tlakom.

MODALITY: Zhoršenie chladom; aj minimálnym pohybom: rozprávanie (kašeľ), zostupovanie zo schodov (svalová slabosť). Zlepšenie silným tlakom; na čerstvom vzduchu.
 

Spôsob použitia

Chronické bronchitídy, dilatácia priedušiek s výdatným vykašliavaním: ako adjuvans ku klasickej liečbe predpisuje sa 9 - 15 CH podľa stupňa podobnosti, 5 granúl 2x denne.

Pľúcna tuberkulóza: V dnešnej dobe sa nelieči bez antibiotík, ale pozorovania ukázali aj účinnosť lieku Stannum 15 CH predpísaného denne pacientom s kavernóznou tuberkulózou (rýchlejšie došlo k zjazveniu).

Cefalea, migréna, neuralgie: predpisuje sa 15 CH a opakujeme v rytme bolestí.

Okrem uvedených riedení sa môžu použiť aj iné riedenia, no v takomto prípade je použitie veľmi individuálne a dávkovanie spadá do rúk odborníka – lekára.