SPIMSI® FRESH 200x90 Penový matrac

1×1 kus, penový matrac, 200x90

Značka: SPIMSI

Ráno vstaneš na Spimsi Fresh svieži a oddýchnutý i vďaka povrchu ktorý je príjemne profilovaný, počas noci lepšie prekrvuje tvoje svalstvo. Základom dokonalosti tohto matraca je špičková antibakteriálna pena SANITIZED (R) v 7 zónach tvrdosti s odvetranými kanálmi, takže aj v teplejšej noci rieši matrac odvetranie z potenia.

U dodávateľa, doručenie do 10 dní
289,99
Doprava zadarmo

O produkte: SPIMSI® FRESH 200x90 Penový matrac 1×1 kus, penový matrac, 200x90

X004274

Hlavný popis produktu

špeciálna antibakteriálna pena s certifikovanou úpravou SANITIZED® (biocídna latka- nezávadná vhodná aj pre deti do 3 rokov), ktorá likviduje baktérie, huby, roztoče, plesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy v matraci zabezpečuje dokonale čisté a zdravé prostredie pre váš spánok a dlhodobo zabezpečí zdravú a suchú klímu vo vnútri matraca povrch matraca tvarovaný do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľňujú svalstvo počas spánku jadro obsahuje otvory tzv. ramenné kolísky = upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť

odporúčaný rošt: lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu – ALGUA SPIRULINA COLOR zips – modrý

zloženie: PUR 7-zón profil 5/3 cm, hustota 28 kg/m³ (červena), jadro pena SANITIZED®.VBN 7-zón profil 40 kg/m³(žltá) – 11 cm, HR 7-zón nopky 35 kg/m³ 4/2 cm (svetla modra) POŤAH ALGUA SPIRULINA :
poťah s výťažkami z morských rias Spirulina. Obsahuje prírodné vitamíny, minerály a aminokyseliny. Počas spánku dochádza k uvoľňovaniu týchto látok a pôsobia blahodarne na ľudskú pokožku.
Poťah má antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu.

Certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart. Odzipsovateľný a prateľný do 60 °C, zips – modrý.
zloženie: 30% viskóza, 70% polyester, úprava SPIRULINA FINISH, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.