Sonická zubná kefka Camry CR 2173

Značka: CAMRY

Moderná sonická zubná kefka Camry CR2173 vám umožní rýchlo a efektívne zbaviť sa zubného povlaku zo zubov a navyše sa stará o stav vašich ďasien a slizníc

48,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Sonická zubná kefka Camry CR 2173

12a37502-ab8c-4bfd-85d4-f593dc4764bb

Hlavný popis produktu

Moderná sonická zubná kefka Camry CR2173 vám umožní rýchlo a efektívne zbaviť sa zubného povlaku zo zubov a navyše sa stará o stav vašich ďasien a slizníc. Poskytuje veľmi efektívnu ústnu hygienu. Veľkou výhodou tohto prístroja je, že vykonáva 48 000 pulzujúcich pohybov za minútu, čo vám umožní odstrániť až 7-krát viac zubného kameňa v porovnaní s manuálnym alebo dokonca elektrickou zubnou kefkou. Kefka je vodotesná, takže ju môžete pokojne použiť v kúpeľni bez obáv, že by ste si prístroj poškodili dotykom vlhkej ruky. Sada obsahuje dve vymeniteľné hlavice, indukčnú nabíjačku a elegantné puzdro, vďaka ktorému si môžete zubnú kefku vziať so sebou na výlet alebo môže byť skvelým darčekom pre blízkeho.
Ústna hygiena je dôležitou súčasťou dňa a je lepšie na ňu nezabudnúť pri množstve každodenných povinností. Vďaka vývoju technológie a vynaliezavosti výrobcov zubných kefiek si teraz môžeme vychutnať sonickú zubnú kefku CAMRY CR2173, ktorá posúva čistenie zubov na vyššiu úroveň. Moderné zariadenie vám umožňuje rýchlo a efektívne sa zbaviť sfarbenia a povlaku na zuboch a navyše sa stará o stav vašich ďasien a jazyka.

Charakteristika a technické údaje:
48 000 pulzujúcich pohybov / minútu
3 pracovné režimy: normálny, jemný/leštiaci, masážny
180 minút na jedno nabitie - až 6 týždňov používania na jedno nabitie
Automatické vypnutie po 2 minútach
Pripomienka na zmenu čistiacej zóny každých 30 sekúnd
Vodeodolný: IPX7
Sada obsahuje: 2 vymeniteľné hlavy, puzdro, indukčnú nabíjačku

V posledných rokoch došlo k vývoju výrobkov ústnej hygieny. Ručná zubná kefka si získala nového konkurenta v podobe elektrickej zubnej kefky, ktorá bola odporúčaná ľuďom, ktorí si chcú dôkladnejšie vyčistiť zuby a medzery medzi zubami. Dnes si môžeme zvoliť aj sonickú zubnú kefku, ktorá je vylepšenou verziou jej elektrickej sestry. CR2173 vám umožňuje zvoliť si z troch prevádzkových režimov: normálny, jemný/leštiaci a masážny. Líšia sa rýchlosťou pohybu a stupňom tlaku na zub.
Ak stále premýšľate, či je sonická zubná kefka pre vás, stojí za to analyzovať jej ďalšie výhody. Jedno nabitie zariadenia umožňuje 6 týždňov používania kefky (180 minút), čo predstavuje obrovskú úsporu energie. Zubná kefka sa sama vypne po 2 minútach, takže sa nemusíte obávať príliš krátkeho alebo dlhého umývania zubov. Každých 30 sekúnd vám navyše pripomenie, aby ste zmenili miesto čistenia. Takto si môžete byť istí, že si dôkladne umyjete všetky zuby a dostanete sa do každého zákutia.
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.