Smoothie mixér Camry CR 4069

Značka: CAMRY

Smoothie mixér Camry CR4069 je praktickým riešením pre aktívnych ľudí, ktorí si cenia zdravý životný štýl

42,99

O produkte: Smoothie mixér Camry CR 4069

95f9b45b-e081-40cf-b3fe-140c19df8738

Hlavný popis produktu

Smoothie mixér Camry CR4069 je praktickým riešením pre aktívnych ľudí, ktorí si cenia zdravý životný štýl. Sada obsahuje 2 športové fľaše s rôznymi objemami: 570 ml a 400 ml, vyrobené zo zdravotne nezávadného Tritanu, bez škodlivých BPA.
Kompaktné fľaše na vodu majú 2 silikónové viečka s výlevkou a uškom, čo zaisťuje pohodlné používanie doma aj na cestách. Tepelne odolné kryty navyše chránia pred popálením a chránia obsah pred náhodným únikom.
Prístroj má tiež funkciu drvenia ľadu a jeho čepeľ so 4 nožmi je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, čo zaisťuje efektívne miešanie a mletie ingrediencií. Fľaše na vodu aj vrchnáky možno bezpečne umývať v umývačke riadu.
Vďaka schopnosti dosahovať otáčky za minútu až do 20 000 otáčok za minútu zaručuje tento praktický mixér rýchlu a efektívnu prípravu vašich obľúbených koktailov, smoothies alebo iných nápojov. Je to ideálny nástroj pre ľudí, ktorí oceňujú pohodlie a funkčnosť v každodennej strave. Sada mixéra obsahuje dve fľaše s rôznou kapacitou, takže si vyberte tú, ktorá lepšie vyhovuje vašim potrebám. Poháre a viečka môžete jednoducho umyť v umývačke riadu.

Charakteristika a technické údaje:
2 športové fľaše s objemom: 570 ml a 400 ml
Športové fľaše bez BPA vyrobené z Tritanu
2 silikónové viečka s náustkom s háčikom na zavesenie
2 kryty zabraňujúce popáleniu a pošmyknutiu
Funkcia drvenia ľadu
Čepeľ so 4 nožmi z nehrdzavejúcej ocele
Fľaše a vrchnáky sú vhodné do umývačky riadu
Otáčky motora: 20 000 ot./min
Výkon: nom. 500 W, max. 800 W
Hmotnosť: 1,3 kg
Farba: INOX

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.