Smartsleep® RELAX & SLEEP

1×30 cps, výživový doplnok na spánok

Značka: SMARTSLEEP

Výživový doplnok RELAX & SLEEP od smartsleep® vďaka 100% prírodným zložkám zahajuje prirodzený relaxačný proces a pomáha telu a mysli pripraviť sa na spánok a uvoľnene zaspávať.

11,24
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  14,99 €  ·  zľava 3,75 €

Najnižšia cena pred zľavou: 14.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Smartsleep® RELAX & SLEEP 1×30 cps, výživový doplnok na spánok

X56135

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok RELAX & SLEEP od smartsleep® vďaka 100% prírodným zložkám zahajuje prirodzený relaxačný proces a pomáha telu a mysli pripraviť sa na spánok a uvoľnene zaspávať. Kvalitné 100% prírodné zložky podporujú organizmus pri relaxovaní a uľahčujú zaspávanie.

Obsahuje inovatívne prírodné extrakty; aminokyselinu L-tryptofán, glycín, horčík, vitamíny B6 a B12. CHMEĽ pôsobí upokojujúco a zmierňuje nervové napätie.

AMINOKYSELINA L-TRYPTOFAN je prirodzeným predstupňom hormónu šťastia serotonínu a hormónu spánku melatonínu a má tak pozitívny vplyv na náladu a spánok.

EXTRAKT ZO ZELENÉHO ČAJU S TEANÍNOM A PRÁŠKOM Z LEVANDUĽOVÝCH KVETOV podporujú proces relaxovania.

VITAMÍNY B6, B12 A HORČÍK prispievajú okrem iného k správnej psychickej funkcii a taktiež k správnej funkcii nervového systému.  

Odporúčané dávkovanie:

Cca 30 minút pred spaním zapite 2 – 3 kapsuly dostatočným množstvom vody.

Vegánske, bez lepku, bez laktózy, bez cukru. 100% prírodné zložky. Bez návykového efektu. Produkt by nemal slúžiť ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy alebo deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výrobok (produkt) skladujte v suchu a chlade medzi 5 a 25°C. Nepresiahnite doporučené denné dávkovanie.

Obsah balenia:

30 kapsúl


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.