SKIP HOP Taška prebaľovacia/batoh Forma Sage

1×1 ks, prebaľovacia taška

Značka: SKIP HOP

Tento ľahký a štýlovo prešívaný batoh ponúka pohodlie a zároveň mimoriadnu funkčnosť

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

52,99
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  66,59 €  ·  zľava 13,60 €

Najnižšia cena pred zľavou: 57.39 €

Doprava zadarmo

O produkte: SKIP HOP Taška prebaľovacia/batoh Forma Sage 1×1 ks, prebaľovacia taška

X017237

Hlavný popis produktu

Tento ľahký a štýlovo prešívaný batoh ponúka pohodlie a zároveň mimoriadnu funkčnosť. Hlavná veľká priehradka s extra širokým otvorom uľahčí zbalenie a nájdenie všetkých potrebných vecí, od občerstvenia, plienok až po náhradné oblečenie.
Batoh tiež obsahuje menšiu prednú priehradku, kde sú ďalšie 2 samostatné viacúčelové taštičky, čím sa tak ponúka ďalší úložný priestor.
V batohu zostane všetko po ruke vďaka elastickým vnútorným vreckám a izolovaným bočným vreckám na fľašu. Vnútorné vrecko na prebaľovaciu podložku môžete využiť pri cestovaní aj ako priehradku na notebook.
Vlastnosti:
- predná časť umožňuje ľahký prístup k dvom extra menším taštičkám – jedna v rovnakom dizajne ako batoh, kde sa zmestia až 2 fľašky a druhá so sieťkou je vhodná na oblečenie a drobnosti - extra široký dvojitý zips a ľahko prístupná hlavná priehradka - dve bočné izolované vrecká na fľaše - elastické vnútorné vrecká a vrecko na mobil - nastaviteľné polstrované popruhy batohu - ľahko uchopiteľná horná rukoväť - rozmerovo vhodné aj pre notebook - obsahuje popruhy na kočík - obsahuje polstrovanú prebaľovaciu podložku
Rozmery produktu: 41 cm x 20 cm x 36 cm
Rozmery menších taštičiek: 13 x 5 x 20 cm
Starostlivosť: čistite vlhkou handričkou

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.