Silicea Gastro-intestinal Gel

1×30 ks, žalúdočné a črevné tažkosti

Značka: HÜBNER

Zdravotnícka pomôcka určená pri gastrointestinálnych ťažkostiach.

Ďalšie varianty
14,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Silicea Gastro-intestinal Gel 1×30 ks, žalúdočné a črevné tažkosti

X26405 ADC

Hlavný popis produktu

Silicea Gastro-Intestinal Gel s čistým minerálnym silicea gélom – bez prísad. Vhodný aj pre deti.

Zdravotnícka pomôcka na liečbu akútnych alebo chronických gastrointestinálnych ochorení. Aktívna zložka Silicea Gastro-Intestinal Gel je silicea gél (gél kyseliny kremičitej), zlúčenina zložená z minerálneho kremíka (Si) s kyslíkom a vodou. Čo robí Silicea Gastro-Intestinal Gel tak zvláštnym je, že má nezvyčajne vysokú väzbovú kapacitu pre patogény a ich toxíny. Silicea Gastro-Intestinal Gel upokojuje príznaky a podporuje regeneráciu žalúdočného a gastrointestinálneho traktu. Vzhľadom k tomu, že Silicea Gastro-Intestinal Gel viaže plyny ktoré tvoria patogény, môže zabezpečiť zníženie nepríjemného nadúvania. Zvláštnosťou Silicea Gastro-Intestinal Gel je nezvyčajne vysoká väzbová schopnosť pre patogény a ich toxíny. To znamená, že patogény a ich toxíny sú viazané vďaka čisto fyzikálnemu procesu v gastrointestinálnom trakte a z čriev sa vylučujú prirodzenou cestou.

Dávkovanie:
Pre ľudí trpiacich chronickou gastrointestinálnou poruchou ako je nevoľnosť, nadúvanie, kŕče v oblasti brucha, hnačka, zvracanie a pálenie záhy sa odporúča dlhodobé použitie až po dobu 6 týždňov. Deti a dospelí, ktorí trpia akútnymi príznakmi by mali užívať dve odmerkové lyžice, alebo vrecúška (15 ml jedna odmerková lyžica, alebo 1 vrecúško) 3–5-krát denne do vody, alebo čaju medzi jedlom, prípadne bezprostredne pred spaním. Pri zmiernení príznakov môže liečba pokračovať podávaním jednej odmerkovej lyžice (15 ml) alebo 1 vrecúška 3-krát denne. Ak nepocítite účinok Silicea Gastro-Intestinal Gel do troch dní, poraďte sa s lekárom. V prípade chronických ťažkostí sa odporúča užívať 1 odmerkovú lyžicu (15 ml) alebo 1 vrecúško v pohári vody, alebo čaju 3-krát denne medzi jedlom. Odporúčaná liečba je v trvaní 6 týždňov. Príznaky by sa mali zlepšiť už po troch týždňoch užívania. Silicea Gastro-Intestinal Gel je čisto minerálna a dobre tolerovaná zdravotnícka pomôcka.

Upozornenie:
Pri hnačke je dôležité piť dostatočné množstvo tekutín ako kompenzáciu straty vody v tele. Strata tekutín je nebezpečná najmä pre deti. Lieky, ktoré bežne užívate je vhodné užiť najmenej 2 hodiny pred alebo po užití Silicea Gastro-Intestinal Gel, pretože môže ovplyvniť účinok liekov. Pri dlhodobom užívaní Silicea Gastro-Intestinal Gel je vhodné konzumovať zdravú a vyváženú stravu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.