SHEBA perfect portions s kuracím mäsom

1×3ks, kapsička s kuracím mäsom,75g

Značka: SHEBA

Luxusná zmes krehkých mäsových kúskov v lahodnej omáčke. Výnimočné krmivo pre domácich miláčikov, ktoré je tak chutné, že si určite budú pýtať prídavok. Sheba sú delikátne vrecká pre dospelé mačky.

3,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: SHEBA perfect portions s kuracím mäsom 1×3ks, kapsička s kuracím mäsom,75g

X010709

Hlavný popis produktu

Sheba Perfect Portions obsahujú jednotlivé porcie optimálnej veľkosti. Žiadne zvyšky, žiadne otvorené vrecká, ktoré musíte skladovať v chladničke. Každá porcia je čerstvo uzavretá a Vaša mačka tak vždy dostane svoje jedlo čerstvé a voňavé.
Jedná sa o lahodné paštéty, ktoré sú šťavnaté a lákavé už na pohľad. Obsahujú malé, jemné kúsky, ktoré budú Vašej mačke neuveriteľne chutiť. Paštéty sú dostupné v rôznych príchutiach. Sú vyrobené z vybraných, šetrne spracovaných surovín a môžete ich podávať Vášmu dospelému tigrikovi každý deň.
Šťavnaté krmivo pre dospelé mačky Čerstvo uzavreté jednotlivé porcie: odlomiť mištičku, otvoriť a porciu naservírovať, vždy čerstvé Šťavnaté paštéty s malými kúskami Plnohodnotné kompletné krmivo pre každý deň Lahodná chuť: vysoká znášanlivosť Dostupné rôzne príchute Praktické mištičky so separátnymi porciami

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.