Scitec Nutrition Mega Daily One

1×60 cps, výživový doplnok

Mega Daily One Plus je našou vynovenou multivitamínovou a minerálovou formulou, s obsahom 25 účinných látok! Obsahuje B vitamínový komplex a vitamín C vo vysokých dávkach. Obsahuje tiež minerálne látky, nevyhnutné pre život, medzi nimi horčík, selén a zinok.

9,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Scitec Nutrition Mega Daily One 1×60 cps, výživový doplnok

X021745

Hlavný popis produktu

Vitamín C prispieva k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, a k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy. Okrem toho pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom plus 200 mg vitamínu C nad odporúčanú dennú dávku!)٭

Vitamín B2 prispieva k normálnemu videniu a k udržiavaniu normálneho stavu červených krviniek. Folát prispieva k normálnej syntéze aminokyselín.

Mega Daily One Plus zabezpečuje 250 percent referenčnej hodnoty príjmu vitamínu D3! Vitamín D3 prispieva k správnej činnosti svalstva a imunitného systému, tiež k normálnemu vstrebávaniu/ využitiu vápnika a fosforu.

Zinok prispieva k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti, k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, a normálnemu metabolizmu makroživín.

Horčík prispieva k normálnej činnosti nervového systému: neurotransmisii a sťahovaniu svalov, vrátane srdcového svalu, k normálnej syntéze bielkovín, a k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Selén prispieva k normálnej tvorbe spermií, k normálnej činnosti štítnej žľazy, tiež k udržiavaniu normálneho stavu vlasov a nechtov.٭

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.